שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

שכפול וקידוד שלטים לרכב

שלטי הרכב שלנו הם מרכיב שחשוב שיהיה לנו גיבוי אליו וכדאי מאוד לשכפל

בעבר, את הרכבים שלנו היינו פותחים דרך הכנסה של המפתח בחור המנעול ומנגנון נעילה אוטומטי שהיה קשור לכך. כיום, המצב הזה כבר השתנה בצורה מהותית, ומפתח הרכב עצמו מהווה אך ורק גיבוי. כיום, שלט הרכב שלנו הוא זה שפותח ונועל אותו, והוא גם במקרים רבים זה שמסתנכרן עם מערכת האזעקה ומאפשר לנו בכלל להכניס את הקוד שמנטרל אותה. למעשה, במקרים רבים תהיה לנו בעיה אמיתית להניע את הרכב ולנסוע בו בלי שלט הרכב שלנו, ובהתחשב ברגישותו וחשיבותו הגדולים, ברור מדוע אנחנו צריכים לבצע שכפול שלטים לרכב ולהחזיק גיבוי של שלט הרכב בבית שלנו, עם בני המשפחה ועם כל מי שמשתמש ברכב על בסיס קבוע. כעת, נבין איך עושים זאת.

שכפול שלטים לרכב דרך שירות המנעולנות המקצועי והאיכותי של פריצת דרך

  • איך משכפלים שלטים? מרבית שלטי הרכב המודרניים מבוססים על טכנולוגיית אימובילייזר, ובכדי לשכפל אותם יש צורך בהתחברות למערכת האימובילייזר ברכב עצמו. במצב שכזה, רק שירות של מנעולן בעל המכשור הטכנולוגי המתקדם שיודע לסנכרן את מוח הרכב שלכם אליו הוא שירות שבכלל יהיה מסוגל לבצע שכפול שלטים לרכב עבורכם. השירות של פריצת דרך הוא בדיוק השירות הזה.
  • בשגרה ובחירום – אצלנו בפריצת דרך מבינים היטב את הרגישות שיכולה להיות לתהליך שכפול שלטי הרכב, ואת הדחיפות שבה אתם עשויים להזדקק לשירות זה (במידה וננעלתם מחוץ לרכב, למשל).
שכפול שלטים לרכב

אנחנו מציעים לכם שירות מקיף שכולל פריצה לרכב שלכם במידת הצורך, שכפול או החלפה של מנגנון הפתיחה האוטומטי של הרכב ושכפול שלטים לרכב בכמות שנחוצה לכם עם המכשור הטכנולוגי המתקדם והאיכותי ביותר בתחום.

קידוד שלטים לרכב

ישנם בעלי רכבים רבים שלא מתמצאים בהבדלים המהותיים בין שתי פעולות שונות – קידוד שלטים לרכב ושכפול שלטים לרכב. במאמר שלפניכם נפרט אודות ההבדלים החשובים בין שתי הפעולות וכן נפרט אודות ההיבטים החוקיים והמקצועיים של נושא זה.

שכפול של שלט לרכב הוא תהליך שבו למעשה מייצרים לשלט המקורי אח תאום. על מנת לשכפל את השלט אין צורך להתחבר למערכת האבטחה המותקנת ברכב עצמו,

שכן כל התהליך מבוצע על ידי מחשב ייעודי לשכפול שלטים הממוקם בבית העסק כל מה שצריך זה רק את השלט המקורי, שלט בתול תואם ומעט ידע ומיומנות. רוב החנויות המספקות שירותי שכפול שלטים לרכב מחזיקות במלאי דגמים שונים של שלטים בתולים הניתנים לתכנות.

כיצד ניתן להבטיח שמדובר בפורץ אמין במיוחד?

קידוד שלטים לרכב, לעומת זאת, מחייב התחברות באמצעות מחשב ייעודי למערכת האבטחה המותקנת ברכב עצמו. בתהליך הקידוד אנחנו בעצם אומרים למערכת המותקנת ברכב שמעתה ישנו מספר סידורי נוסף שהיא צריכה לאשר אותו ולפעול לפי הפקודות שלו.

קידוד שלט חדש לרכב יאפשר לכם לנטרל את השלט המקורי, כך שאם בעתיד ינסה מאן דהו לעשות בו שימוש, הרכב לא יגיב אליו כלל.חשוב לדעת כי ישנם שלטים לרכב שפשוט לא ניתן לשכפל אלא רק לקודד מול הרכב בלבד כמו, לדוגמה, שלט פוינטר לאזעקה לרכב, שלט יונדאי DX, שלט קוברה קוד, שלט ספרטוטק ועוד.

אישור מיוחד לקידוד שלטים לרכב

באופן עקרוני, כל בעל מקצוע המחזיק בציוד המתאים ובידע הדרוש לנושא, יכול לקודד שלטים לרכבים. עם זאת, על מנת לעשות זאת בצורה חוקית ומוסדרת, על איש המקצוע לעבור הכשרה מתאימה ולקבל את אישור יצרנית הרכב לבצע את העבודה. חשוב להבין כי שכפול שלטים לרכב לא מקצועי עלול לגרום לחסימה של המערכת ולהצריך עבודות נוספות שעלותן לא נמוכה כלל.

פריצת דרך – מספקים לכם את כלל שירותי המנעולנות להם תוכלו להזדקק בשגרה ובמצבי חירום

השירות של פריצת דרך הוא השירות האיכותי מסוגו שתוכלו למצוא, ואם אתם זקוקים לשירות של שכפול שלטים לרכב, כמו גם לכל שירות אחר של מנעולן שרק תוכלו להזדקק לו – דעו שיש לכם למי לפנות בכל עת ובכל תנאי, ותקבלו את השירות האיכותי ביותר שניתן לקבל.

חייגו 073-7817945 ואנחנו בדרך אליכם.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750