שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

שירותי מנעולן

איפה המפתח? למה זה לא מסתובב? אולי הכנסתי את המפתח הפוך?…לכולם זה קורה מתישהו! בהתחלה נבהלים, אחר כך כועסים ולבסוף מחפשים ישועה. הפתרון ההגיוני ביותר הוא כמובן פריצת מנעולים על ידי גורם מקצועי.

מאוחר יותר, אם מתגלה כי המנעול לא תקין, צריך להחליף את המנעול ולעתים גם לבצע החלפת צילינדר. לשם כך, עליכם להיעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי ואמין, בעל ניסיון בתחום.

שירותי מנעולן

פריצת דרך - החלפת מנעולים

אשר אתם נזקקים לשירותי מנעולן, חשוב שבעל המקצוע שהזמנתם יהיה מנוסה בתחום ושידע לטפל במגוון תקלות ובעיות אפשריות. הנה מספר דגשים שכדאי לבדוק שאכן מתקיימים אצל המנעולן שתבחרו:

  • זמינות גבוהה – שירותי מנעולנות הם תמיד משהו שזקוקים לו בהפתעה, לכן חשוב שתבחרו במנעולן הזמין בכל שעה.
    כך אתם יכולים לדעת שבעל המקצוע יהיה שם לשירותכם גם בשעות נוחות פחות. אנו זמינים לשירותכם סביב השעון.

  • אמינות – כאשר אתם נותנים למישהו להחליף לכם את מנעול הדלת למשל, עליכם לוודא שהוא מחזיק באישור משטרת ישראל ושאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות. "פריצת דרך" מעניקה לכם שירות אמין עם מחיר הוגן.

  • מגוון אפשרויות – "פריצת דרך" הינה חברה ותיקה הפועלת במגוון תחומים, לרבות החלפת מנעולים, אך לא רק. היא עוסקת גם בפריצת מנעולים, החלפת צילינדרים ובמשימות רבות אחרות.

  • ותק וניסיון – פריצת מנעולים וכן החלפתם הן עבודות הדורשות ניסיון בתחום. צוות "פריצת דרך" מורכב מאנשי מקצוע מנוסים היודעים את העבודה, ויבצעו אותה במיומנות וללא "טעויות של מתחילים".

אם אתם מחפשים שירותי מנעולן ומעוניינים בביצוע הטוב ביותר, בחרו ב"פריצת דרך". אצלנו יש אהבה למקצוע, יחד עם מיומנות ומקצוענות של צוות עובדים מובחר, המפוזר בשלוש תחנות ברחבי הארץ, לטובת מתן שירות מהיר בכל מקום ובכל שעה.

על אלו שירותים מדובר?

  • טיפול במנעולים לדלתות – לחברת פריצת דרך ניסיון רב במתן שירותי מנעולן עבור דלתות מכל סוג. בין השאר, נוכל להתקין מנעולים חדשים בדלתות, כולל גם מנעולים שמחבורים למערכות אלקטרוניות. במידת הצורך, נשמח לספק לכם שירותי החלפה למנעול הקיים, אם הוא ישן מידי או אם אחד המפתחות שלכם נגנב ואתם תרצו לחוש מוגנים. האם המפתח אבד ואתם נעולים מחוץ למבנה או בתוכו? טלפון אחד לחברת פריצת דרך, ואנחנו מגיעים עם מנעולן מקצועי במיוחד, פורצים את המנעול, ומתקינים אחד חדש.
  • שכפול שלטים ומפתחות מכל סוג – לחברה שלנו ניסיון רב במתן שירותי מנעולן בכל מה שנוגע לשכפול של מפתחות ושלטים. בעבר השכפול נגע אך ורק למפתחות רגילים לרכבים או לדלתות. בעשור האחרון חל שינוי משמעותי מאד – שכן כיום מדובר גם על שכפול של שלטים, או שכפול של שלטים יחד עם מפתחות, בוודאי בכל מה שנוגע לרכבים. כמובן שלחברה שלנו ניסיון גם בשכפול שלטים עבור שערים ומחסומים למיניהם, ואנו מגיעים עד למקום העבודה או המגורים שלכם, כדי שהשכפול יהיה נוח ומהיר מבחינתכם.
  • מנעולנות לכספות – לא פעם, אתם מזמינים שירותי מנעולן משום שאתם רוצים ליהנות מההגנה אשר כספת טובה ואיכותית תספק לכם. לחברת פריצת דרך יש לא מעט דגמי כספות שאותן היא תשמח להתקין עבורכם הן בבית והן במשרד. האם הכספת לפתע אל נפתחת או עושה בעיות? טלפון אחד לפריצת דרך, ואנחנו מגיעים ופורצים אותה במהירות (אם זו כספת שאנחנו מכרנו לכם יש עליה גם אחריות – אך אנו בכל מקרה יכולים לפרוץ כל כספת).
  • מערכות אלקטרוניות – המנעולים לא חייבים להיות היום בהכרח מנעולים פיזיים. כיום ישנן גם מערכות הגנה אלקטרוניות אשר קשורות במנעולים. כך למשל מדובר על מערכות קודן בסמוך לדלתות, המקלטים שיש על שערים חשמליים – וגם באלו נוכל לטפל.

החלפת מנעולים בכל זמן

כאשר אתם מזמינים שירות מ"פריצת דרך", אתם יכולים לדעת שהמלאכה מתבצעת כמו שצריך. המנעול שלכם יהיה תקין ואתם תחזרו לשגרה במהירות האפשרית. ניתן לקרוא למנעולן מצוותנו בכל שעה ולדעת שהוא יגיע בזמן לפתור את הבעיה. למידע נוסף אודות "פריצת דרך" או לקריאת שירות, התקשרו למספר 073-7817945 או השאירו פרטים באתר ונשוב אליכם במהרה.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750