שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

פריצת כספות

באופן כללי ניתן לכתוב כי כל אדם העוסק בעולם המנעולנות צריך ליצור סביבו הילה של אמינות ולרכוש מוניטין איכותי לעילא ולעילא בתחום. חשבו על זה לרגע, הרי כל המנעולנים באשר הם מסוגלים לנטרל בקלות ובקלילות את כל המנגנונים שיצרנו לצורך שמירה על הרכוש שלנו. עם זאת, פורץ המתמחה בתחום של פריצת כספות, צריך להיות אמין יותר מכל פורץ אחר, שכן הוא חשוף למידע רגיש במיוחד ומקבל למעשה נגישות לרכוש בעל ערך, המצדיק אחזקת כספת.

פריצת כספות

חשיבות אמינותו של פורץ הכספות

ישנם אנשים רבים הזקוקים לשירותי פריצת כספות, המאמינים כי עצם העובדה שהפורץ עובד בתחום מהווה עדות לכך שאין שום סיכוי בעולם שינצל את המידע אליו נחשף בשביל להפיק רווחים קלים. אז נכון, אף פורץ לא מספיק אומלל וזחוח כדי לנסות לפרוץ לבית, בית עסק או משרד שבו פרץ כספת בעבר בהזמנת הלקוח. עם זאת, כבר קרו מקרים שבהם פורצי כספות מקצועיים מכרו תמורת לא מעט כסף מידע לגורמים פליליים בנוגע לכספות הממוקמות בדירות יוקרה, למשל.

כיצד ניתן להבטיח שמדובר בפורץ כספות אמין?

שימו לב – בכל הקשור לתחום המנעולנות, יש כלל ברזל אחד – ככל שמדובר בחברה גדולה יותר, ותיקה יותר ומוכרת יותר וככל שמדובר בחברה המספקת מגוון רחב יותר של שירותים, כך הסיכוי לניצול ולגניבות נמוך יותר.


בנוסף לכך, נסו לשים לב האם אתם עובדים מול חברה שפועלת כמשווקת מורשית של החברות המובילות בתחום האבטחה ומוצרי הנעילה כמו, לדוגמה, מולטילוק.
מעבר לכך, ודאי שמתם לב לכך שלא העלינו כלל על הפרק את הרעיון להזמין פורץ כספות העובד לבד והסיבה לכך היא שבכל הקשור לפריצת כספות, מומלץ תמיד לתת עדיפות לחברות גדולות המעסיקות אנשי מקצוע רבים, המסוגלות לתת דין וחשבון במקרה הצורך. כמו כן, מן הסתם לחברות גדולות יש הרבה יותר מה להפסיד ויהיה הרבה יותר קשה להיעלם מעל פני השטח בהשוואה לפורצים הפועלים כעצמאים.

על הסיבות לפנות אלינו - והאפשרויות שנספק לכם

חברת פריצת דרך המתמחה בתיקון והחלפת מנעולים לבית ולרכב. נוסף לכך החברה מעניקה שירותי פריצת כספות באמצעות אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום ותעודת הסמכה של פורצים מורשים ובאישור משטרת ישראל.

כשאתם לא מצליחים לפתוח את הכספת הביתית מסיבות כאלה ואחרות הפתרון שלכם לבעיה הוא הפורץ כספות של חברת פריצת דרך. החברה מעניקה שירות בכל אזור המרכז ומתחייבת לפתור עבורכם את הבעיה תוך זמן קצר.

שירותי כספות לכל צורך

כאשר אתם בוחרים בחברת "פריצת דרך" אתם מקבלים מוצר איכותי ואמין, כספות עם אחריות וכן שירותי פריצת כספות. אם אתם מעוניינים לרכוש כספת, להזמין פורצי כספות או פשוט רוצים לקבל מידע נוסף, התקשרו למספר 073-7817945 או השאירו פרטים באתר ונשוב אליכם.

לקבלת פרטים נוספים על פריצת כספות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת פריצת דרך בע"מ בטלפון מספר 073-7817945.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750