שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

פריצת דלתות בתים

פריצת בתים יכולה לסייע לנו רבות במקרים בהם אנו נעולים מחוץ לבית

במידה וננעלנו מחוץ לבית, אנו זקוקים לשירותי פריצת בתים בכדי שנוכל לפתור את הבעיה תוך גרימת נזק מינימאלי למנגנוני הנעילה בבית. חשוב לדעת מתי יש להזמין שירות פריצת בתים ולא לנסות לחדור אל הבית בכוחות עצמנו, וכן במה מסייע לנו שירות שכזה.

אז מה כדאי לדעת על פריצת בתים ומתי נזמין שירות שכזה?

שמירה על מנגנוני הנעילה: אנשים רבים נוטים להשתמש בכוח בכדי להיכנס לביתם

 במידה וננעלו מחוצה לו. פעולות כגון שבירת חלונות ומנעולי דלתות הבית הינן נפוצות ביותר במקרים אלו, אולם גורמים לנזק רב ורחב היקפים, אשר מחייב אותנו גם בהוצאה כבדה לאחר מכן.

 שירותי פריצת בתים יכולים לסייע לנו בפתיחת הבית מבלי לפגוע בחלונות או דלתות הבית, כאשר במקרים החמורים ביותר נצטרך להחליף את צילינדר הדלת בלבד.

החלפת חלקים ושימוש במכשור המתאים: לעיתים פריצת מנעול בתים מחייבת הרס של חלקים מסוימים במנגנוני הנעילה של הדלת, כגון הרס הצילינדר. במידה ואנו נעזרים בשירותי פריצת בתים מקצועיים אנו יכולים ליהנות גם מהחלפה מהירה של החלקים ההרוסים על ידי בעל המקצוע כך שלא נישאר בלי מנעול לדלת

 הבית אף לא לרגע אחד. כמו כן, שירותי פריצת בתים מקצועיים נעזרים במכשור המתאים לשם ביצוע העבודה, ויכולים לאפשר לנו גם לשכפל מפתח חדש במידה והחלפנו את מנעול הדלת.

• בתים בקומות גבוהות: פעמים רבות, במידה ודלת הבית נעולה בפנינו, נוכל ככל הנראה להיכנס לבית מחלון כלשהו, אולם לא כך הדבר כאשר מדובר בבתים גבוהים. במידה והחלונות אליהם אנו מנסים להגיע נמצאים בגובה רב, כדאי שלא לנסות לפתוח את הבית בכוחות עצמנו ולהזמין שירות פריצת בתים, אשר יסייע לנו בפתיחה מהירה של דלת הבית וימנע מאתנו לבצע פעולות מסוכנות.

שירותי פריצת דלתות בתים יכוליםלהיות רלוונטיים לכל אחד מאתנו

במידה וננעלנו מחוץ לבית, כדאי שלא לנסות לטפל בבעיה בעצמנו בכדי שלא נגרום נזק לדלת ולמנגנון הנעילה, ויש להיעזר בשירותי מנעולן מקצועיים, אשר יכניסו אותנו לביתנו במהרה ויגרמו לנזק מינימאלי לדלת הכניסה.

להזמנת שירותי החלפת צילינדר מהמנעולנים המומחים של פריצת דרך
חייגו עכשיו 073-7817945 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750