שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

סוויץ לרכב

הסוויץ עושה בעיות? אנחנו כבר בדרך אליכם

בעיות ברכב יכולות להיות עד כדי כך מעיקות ששגרת היום שלנו תיעצר לחלוטין. איחורים לעבודה ולאירועים חשובים קורים בכל שבוע לישראלים רבים בגלל בעיות שונות שקשורות במפתח לרכב אך גם כאשר אנו כבר נכנסים לרכב, הסוויץ יכול לבגוד בנו. הסוויץ הוא למעשה מתג ההתנעה של הרכב ואם הוא לא מצליח להפעיל את המנוע אתם יכולים למצוא את עצמכם תקועים באותו מקום חסרי אונים. עם השירות האדיב והמקצועי שלנו בפריצת דרך אתם תוכלו לחזור לשגרה שלכם בשיא המהירות.

לפרטים נוספים על סוויץ רכב צלצלו אלינו למספר 073-7817945

אלו בעיות יכולות לקרות לסוויץ לרכב?

  • סוויץ לרכב בהרצליה, בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ יכול ליצור בעיות רבות לנהגים והבעיה הכי נפוצה היא סוויץ שלא מצליח להתניע את הרכב. אתם יכולים לנסות שוב ושוב אבל עד שמנעולן מקצועי מפריצת דרך לא יגיע אליכם הבעיה לא תיפתר. ברגע שהסוויץ לא מצליח להתניע את הרכב כל מה שנשאר זה להמתין בסבלנות עד שהמנעולן יגיע ויבין בדיוק מה הבעיה וכיצד אפשר לפתור אותה.
  • בעיות יותר קשות הן כאשר מפתח הרכב נתקע בתוך הסוויץ. במצבים כאלו אתם יכולים להתעצבן תוך כדי בהייה של כמה שניות במפתחה שבור ולא להאמין שזה קרה, אך במקום להיות שאננים צאו מהשוק ותקראו לנו בכל יום ובכל שעה והטיפול המהיר שתקבלו כבר יחזיר אתכם לשגרה בלי שתספיקו למצמץ. גם מפתח שנשבר בתוך הסוויץ לרכב לא ימנע מאיתנו לטפל בקלות תוך ניסיון של שנים רבות בכל בעיה שיכולה לקרות.
  • המפתח נכנס בכוח? המפתח מסתובב בצורה חלקה? כל אלו בעיות שמסמנות על בעיה חמורה יותר שהולכת להגיע בהמשך. אל תהיו שאננים כי סוויץ לרכב הרצליה או בתל אביב לא מסדר את עצמו. רק מנעולן מקצועי ומנוסה יידע להבין מה בדיוק הבעיה ולמנוע מכם להיתקע ביום מן הימים באישון לילה כאשר עלות הקריאה למנעולן תהיה יקרה יותר והנזק שייגרם לשגרת היום שלכם יהיה גדול פי כמה וכמה.

טיפול חכם ומדויק בכל בעיה

למרות שנדמה לנו שכוח יכול להיות הפתרון, הפעלת כוח על מפתח שנתקע בסוויץ רק תעשה נזק. זה הזמן להפעיל את המוח ולא להשתמש בכוח ורק מנעולן סבלני ומנוסה יידע כיצד לתפעל את הבעיות הכי חמורות גם במקרים בהם אתם הלקוחות תהיו לחוצים מאוד כדי שהפתרון יקרה כמה שיותר מהר. לנו חשוב שהבעיה לא רק תיפתר אלא לא תחזור לעצמה ולכן בצוות שלנו תוכלו למצוא את מיטב המקצוענים בתחום שיודעים לפעול גם בלחץ רב.

סוויץ לרכב

טיפול מקצועי ללא פשרות

טיפול מקצועי הוא לא עניין פשוט ויש הרבה חובבנים שלא רק שלא יצליחו לפתור את הבעיה לחלוטין, הם יכולים להציב אתכם בסיכון בעיקר כשמזמינים מנעולנים לא מנוסים שיכולים להימצא גם כלא אמינים. זו הסיבה מדוע אנחנו בחברת פריצת דרך נספק לכם פתרון בטוח לאורך זמן.

לכל בעיה בסוויץ לרכב אנחנו תמיד כאן בשבילכם בטלפון 073-7817945 ונשמח לעמוד לשירותכם לטיפול הטוב ביותר שתוכלו לקבל.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750