שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

מערכות אזעקה

נראה שהימים בהם מערכות אזעקה הותקנו אך ורק בבתי יוקרה ובבתי עסק חלפו עברו מן העולם. בשל הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום מערכות האזעקה והוזלת העלויות של מערכות אלו, ניתן כיום למצוא מערכות איכותיות ביותר גם בדירות סטנדרטיות רבות בכל רחבי הארץ.

אם אתם מתעניינים לגבי התקנת אזעקה, הגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נפרט אודות הנקודות החשובות ביותר שיש להתייחס לאליהן לפני שמתקינים מערכת אזעקה בבית, במשרד או בבית העסק.

מערכת קווית או אלחוטית?


בגדול ניתן לחלק את כל סוגי מערכות האזעקה לשתי קבוצות עיקריות: מערכות קוויות ומערכות אלחוטיות. מערכת אזעקה קווית מבוססת על חוטי תקשורת העוברים בקירות המבנה, המחברים בין הרכיבים השונים של המערכת.

אי לכך,מערכת אזעקה קווית מומלץ לבצע בעיקר כאשר בונים את הבית ולא בשלב מאוחר יותר. כך ניתן להימנע מפריסת חוטים ברחבי הבית או מחציבה בקירות שתגרום לבעיות אסתטיות

.
מערכת אלחוטית יכולה להוות פתרון אסתטי יותר שכן היא לא מצריכה פריסת כבלים. עם זאת, הדגמים של המערכות האלחוטיות יקרים יותר מהמערכות הקוויות כשלרוב מדובר על פער של כ-40% במחירי המערכות השונות.

מערכות אזעקה

שטח הפעולה של האזעקה

חשוב להגדיר את צרכי האבטחה שלכם בשלב כמה שיותר מוקדם, כשבשלב הראשוני יש להחליט היכן אתם מעוניינים שתפעל מערכת האזעקה. ישנן מערכות פנימיות המספקות הגנה מפני חדירה של גורמים לא רצויים לתוך המבנה וישנן אזעקות המתחילות לפעול עוד קודם לכן.

הכוונה היא למערכות הגנה היקפיות, הנכנסות לפעולה עוד לפני שהפורץ חודר למבנה. מערכות אלו יכולות להיות מותקנות בחצר, בגינה, בשביל הגישה, בחנייה הפרטית ועוד.

מערכות משולבות

מערכת אזעקה בסיסית מורכבת מגלאים מסוגים שונים ומרכזיה המקבלת מידע מכל החיישנים המחוברים למערכת. במקרה של זיהוי של גורם זר ולא רצוי, המערכת מייצרת רעש בעוצמה גבוהה, שאמור להבריח את הגורם הלא רצוי. מערכות מתקדמות יותר כוללות חיבור למוקדי אבטחה ומסוגלות להתריע לגורמים הרלוונטיים על ניסיונות פריצה.

בנוסף לכך, ניתן לשלב את המערכת הבסיסית עם מערכות נוספות, כמו, לדוגמה, שילוב בין אזעקה קולית לבין מצלמות אבטחה, מערכות המתריעות לבעלי הבית על ניסיונות פריצה בהודעות SMS ועוד.

לקבלת פרטים נוספים על התקנת אזעקה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת פריצת דרך בטלפון מספר 073-7817945.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750