שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

מנעול חכם מולטילוק ENTER

מנעול ENTER מגביר את רמת הביטחון למקסימום!

הטכנולוגיה לא פסחה על עולם המפתחות

העולם שלנו נהיה יותר ויותר טכנולוגי ולמעשה אין תחום שהטכנולוגיה לא הגיע אלו. המודרניזציה במיטבה וניתן לראות איך הטלפונים החכמים נהיים יותר ויותר חכמים ושולטים על כל הבית שלנו ניתן להפעיל ולכבות את המזגן כשאנחנו בחוץ, שולטת על כל תחום הניווט ברכב ואפילו יכולה לספר לו מה שלום התינוק שלנו בזמן שהוא ישן.

עוד אחד מהחידושים העדכניים זהו מנעול ENTR. מנעול זה נותן לכם שליטה מלאה על דלת הכניסה שלכם, נותן לכם אפשרות להגדיר את הזמנים בהם אתם נכנסים לבית, אפשרות להיכנס עם טביעת אצבע ועוד שלל אפשרויות חדשניות שמחכות רק לכם.

לאספקה מיידית של מנעול entr החכם הקורא טביעת אצבעות צלצלו עכשיו 073-7817945

מה עוד מציע לנו מנעול ENTR?

  • באמצעות המנעול החדשני הזה תוכלו לדעת הכול על דלת הכניסה שלכם. תוכלו לדעת האם נעלתם אותה, תוכלו לדעת האם מישהו פתח אותה, מתי היא נפתחה ועוד שלל פונקציות שישמרו לכם על הבית ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר שיש. בנוסף, בעזרת מנעול ENTR תוכלו לשלוט על המנעול מהטלפון החכם שלכם ולא רק לקבל ממנו עדכונים וסטטוס לגבי המצב שלה, והכול בלחיצת כפתור.

אם נמאס לכם להשתמש במפתח, אתם לא לבד. רבים כמוכם לא אוהבים לשאת עליהם את המפתח ולא רק בגלל שהוא הולך לאיבוד ואז צריך לחכות למפתח ספייר שנמצא אצל בן משפחה או להזמין פורץ מנעולים, ולא רק בגלל שאנחנו צריכים להיסחב איתו ועם מחזיק מפתחות אלא בעיקר בגלל שרמת הבטיחות שלנו יורדת. ברגע שהמפתח מוחשי ונישא עלינו לא רק שאנו יכולים לאבד אותו לידיים הלא נכונות, ניתן לשכפל אותו מתחת לאף שלנו אפילו מבעלי מקצוע שמגיעים אלינו הביתה וכבר היו מקרים של פריצות מהסגנון הזה. מנעול ENTR מאפשר לכם להתקין מנעול ביומטרי בבית ואז רק לכם תהיה הרשאה להיכנס ותהיו מוגנים מכל ניסיון עוולה.

מנעולי ENTER

התאמה לכל לסוגי הדלתות

לא משנה איזו דלת יש לכם, מנעול ENTR מתאים לכול אחת. כול אחד יכול ליהנות מהחדשנות במיטבה גם אם יש לכם דלתות גדולות וחזקות או דלתות ישנות בגדלים סטנדרטיים.

המנעול פועל על סוללות כך שאין צורך לחבר אותו לחשמל וההתקנה פשוטה מאוד בלי צורך לפרק משהו בדלת עצמה. גם מי ששומר שבת חשוב שיידע שניתן להמיר את הפתיחה לפתיחה מכנית רגילה מתי שרק ירצה, כך ניתן לעשות בשבת מבלי להשתמש במערכת האלקטרונית.

בנוסף פריצת דרך מציעה שירותי שכפול מפתחות מכל הסוגים לרכב ולבית ועוד..

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750