שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

מנעול קומבינציה

מנעולים רבים נועלים את המקומות הכי חשובים לנו. הם סוגרים את הלוקרים שלנו בבית הספר, באוניברסיטה ובמכון הכושר, הם סוגרים ואת המחסן שבתוכו יש ציוד יקר ערך והם נועלים גם את האופניים ושומרים עליהם באותו המקום כדי שלא ייגנבו. מנעולים רבים בגדלים ובסגנונות שונים באים לעזר של ציבור לקוחות רב אך מנעול קומבינציה הוא המנעול הטוב ביותר.

שכחתם את הספרה האחרונה? אנחנו בפריצת דרך כאן לשירותכם

העובדה שאין לו מפתח מוסיפה מאוד לבטיחות שלו אך במקרים בהם שכחתם ספרה, הפאניקה מתחילה לעלות. אנחנו בפריצת דרך כאן לשירותכם מתי שרק תצטרכו כדי לפרוץ את המנעול ולהחזיר לכם את האופניים, הגישה למחסן או כל דבר שהוא נעל בלי להשאיר יכולת פתיחה. במקרים כאלו גם להיכנס עד לרבדי הזיכרון העמוקים ביותר לא יכולים ובאופן מיידי תיענו על ידי אחד מהמנעולנים הטובים ביותר שיש.

גם מנעול קומבינציה לא יעצור אותנו

  • אנחנו בפריצת דרך מציעים שירותי מנעולנות מתקדמים שיפתרו את כל הבעיות שיעצרו את הפעילות היום יומית שלכם.
מצלמות אבטחה

מנעול קומבינציה ללוקר או מנעול קומבינציה לאופניים, כולם ייפתחו בלי בעיות על ידי מנעולן מנוסה שיגיע תוך דקות ספורות להיכן שלא תהיו.

המנעולים אמנם שומרים עלינו היטב אך הבטיחות המירבית שלהן תגרום לכם להיות חסרי אונים בכל ניסיון פתיחה עצמאי ובמקום להפעיל כוח שסתם יגרום לכם להתעייף, טלפון אחד אלינו ותוכלו לספר לאחור עד שהבעיה נפתרת.

  • לא תמיד יש צורך להרוס את המנעולים. ישנם מנעולי קומבינציה שיכולים להיפתח בשיטות שונות שלא יחייבו הרס שלו אך במידה וזו תהיה הברירה היחידה, אנחנו ניידע אתכם כלקוחות שהמנעול הולך לסיים את חייו כי זו הברירה היחיד שנשארה.
  • מנעול קומבינציה גדול, מנעול קומבינציה קטן, מנעול מחברות ודגמים שונים, אף מנעול לא יעצור אותנו בעבודת מנעולנות יוצאת דופן. בעזרת כלים מגוונים וידעjavascript:; שנצבר במשך שנים, תהיו בטוחים ששום מנעול לא יכול לעמוד בפנינו וגם המנעולים הגדולים והחזקים ביותר בסופו של דבר ייכנעו נוכח עבודה טכנית מקצועית של מיטב המנעולנים הכי טובים בארץ.

מגוון רחב של לקוחות לא טועים

אם אתם רוצים להצטרף למעגל ההצלחה של שירותי המנעולנות הטובים ביותר, אתם מוזמנים להתרשם מכמות הלקוחות העצומה שכבר בוחרת נכון ולהבין בעצמכם מדוע הם ממשיכים לבחור בנו שוב ושוב.

משטרת ישראל, מפעלים ועסקים רבים וכמובן לקוחות פרטיים שיודעים על מי כדאי לסמוך, בוחרים בנו שוב ושוב לא רק לפתיחת מנעול י קומבינציה אלא לפריצת כספות, פריצת מנעולי רכבים ודלתות, שכפול מפתחות, התקנת מנעולי מאסטר, התקנת מצלמות הבטחה ועוד שירותים רבים שתמצאו אצלנו במקצועיות ללא פשרות.

פנו אלינו עוד היום בטלפון 073-7817945 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת כדי להציל את המצב עם שירותי מנעולנות על הצד הטוב ביותר בכל שעה ובכל מקום!

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750