שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

מנעולן בכפר סבא

שירותי מנעולנות באופן כללי, כוללים שירותים הניתנים על ידי מנעולן מורשה: בעל תעודת יושר מן המשטרה ותעודת הכשרה בתוקף. מנעולנים שעובדים לפי אזור גיאוגרפי מסוים, לרבות מנעולן בכפר סבא, עובדים בד"כ באזור מוכר שאותו הם מכירים כמו את כף ידיהם ובהתאם, הם יכולים להגיע מהר לכל כתובת בעיר או האזור אליו הם יוזמנו. שירותי מנעולנות מקצועיים ונפוצים יהיו בד"כ:

מה הם שירותי המנעולנות בכפר סבא?

• פריצת דלתות: למרות שקיים הבדל בין איש מקצוע שבהכשרתו למד כמעט אך ורק לפרוץ דלתות לעומת מנעולן מקצועי, פריצת דלתות היא בראש ובראשונה אחד מן השירותים הנפוצים והנצרכים על ידי הלקוחות. שירותי פריצת דלתות יכולה לכלול פריצת דלתות רכבים או פריצת דלתות כספות וכד’, כל מנעולן ותחומי ההתמחות שלו.

תיקון מנעולים או החלפת מנעולים: כאן מדובר על תחום רחב יותר, המחייב הכרה של סוגי מנעולים שונים ומנגנוני נעילה שונים. יש להפריד בין המנעול עצמו הקבוע בדלת לבין מנגנון נעילה שאותו ניתן להחליף, לרבות צילינדר. לעיתים יש להחליף או לתקן רק אחד מהם ולעיתים את שניהם. ייעוץ: הייעוץ יכול להתבצע בקשר לכל סוגי השירותים שהזכרנו לעיל והוא חיוני במיוחד בסוגיות הנוגעות לביטחון (בבית או בעסק), להתאמה של המנעול לדלת ועוד. מיותר לציין שיש להיוועץ אך ורק עם מנעולן שעומד בכל הקריטריונים הנדרשים.

מנעולן בכפר סבא

מה הם המקרים הדחופים לאנשים ועסקים הזקוקים למנעולן?

קיימים בהחלט מקרים דחופים אשר הופכים את מקצוע המנעולנות למאתגר מחד, אך מאוד מתגמל מאידך. ראשית, נציין כי מנעולן בכפר סבא או בכל מקום אחר למעשה, חייב להיות זמין 24 שעות ביממה עבור מקרים באמצע הלילה או מוקדם בשעות הקטנות של הבוקר וכד’. בין המקרים הדחופים, ניתן למנות למשל את נושא פריצת הדלתות בתוך הבית או מחוץ לבית (או העסק), מקרים של דלת רכב שלא נפתחת, מקרים של איבוד סיסמא לכספת ועוד. לעיתים הבעיה עלולה להיות חמורה אף יותר כאשר מדובר במשרד ובו מידע רגיש על לקוחות או מידע רגיש בכלל (לא שזה דחוף יותר מאדם תקוע, אבל עדיין).
אולם, נאמר גם כי אם קיים חשד שמא תזדקקו לשירותיו של מנעולן, כמו מנעול מקרטע בבית, או מפתח שכבר בקושי נכנס וכד’, עשו בחכמה ופנו בהקדם למנעולן מקצועי שייבחן מה הבעיה, בטרם תחמיר הבעיה עצמה בתוך המנעול. כמובן שתמיד ניתן ואף עדיף לשמן את המנעול או את המפתח עם שמן ייעודי מפעם לפעם, בהתאם להוראות היצרן והמנעולן.

זקוקים למנעולן בכפר סבא? המאמר הבא נועד כדי לסייע לכם להכיר מעט טוב יותר את תחום המנעולנות, לדעת מהם מקרים דחופים בתחום, מה מומלץ לעשות במקרים מסוימים וכמו כן, כיצד ניתן לבחור מנעולן שיענה על דרישותיכם, בעסק או בבית.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750