שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חותמות לעסק

חותמות הן אביזר קטן אך בעל משמעות גדולה מאוד – במיוחד לעסקים, ארגונים או עמותות. מדובר באחד הפריטים היותר חשובים בניהול הפעילות וכן משמש לצורך מיתוג ושידור יוקרה. החותמת מהווה מעין כרטיס ביקור בפני הלקוחות של העסק, הספקים שלו וכן הרשויות השונות.

חותמות לעסקים – למה זה כל כך חשוב

בכל עסק ישנן לפעמים סיטואציות שונות המצריכות הוכחה על פעילות מסוימת והחותמת יכולה להיות זו שתכריע בעניין אמינות המסמכים, להוות הוכחה על פעילות כלשהיא ואפילו אמצעי למניעת זיופים. ברגע שעל כל מסמך או נייר רשמי של העסק מוטבעת חותמת, יהיה הרבה יותר קשה לזייף מסמכים בשם העסק, להעביר הסכמים בעסק או להזין נתונים כוזבים ללא ידיעת מורשה החתימה.

הכנת חותמות בהרצליה

הכנת חותמות נחשבה בעבר לפעולה מסורבלת ויקרה יחסית. על כן, הסתפק כל עסק בחותמת אחת ולא יותר. בשנים שעברו, הוכנו החותמות על ידי התעסקות בשעווה, דיו וכל מיני חומרים מלכלכים, אך כיום, ניתן להזמין חותמות לעסק כמעט בכל בית דפוס שמפרסם את עצמו. למשל, אם אתם מחפשים להזמין חותמות בהרצליה, הקלידו במנוע החיפוש של גוגל – "חותמות בהרצליה" ומיד יעלו לכם תוצאות רלוונטיות.

חותמות לעסק

כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים חותמת

בוודאי הבנתם כבר כי החותמת מהווה חלק חשוב בפעילות ובניהול העסק, על כן נרצה להוסיף כמה דברים חשובים שכדאי לדעת לפני שמזמינים חותמת חדשה וממותגת עבור העסק –

מה החותמת צריכה להכיל?
כפי שציינו קודם, החותמת היא חלק ממיתוג ופרסום העסק ולכן יש צורך לכלול בה מספר פרטים בסיסיים – שם העסק וכתובתו, מספר הרישוי שלו, שם מנהל העסק ורצוי גם תאריך. כמו כן, מומלץ להוסיף גם לוגו, סלוגן וכדומה, על מנת לשדרג את החותמת וכתוצאה מכך, את התדמית של העסק.

פרמטרים המשפיעים על המחיר

הנה למשל מספר גורמים שבהם אפשר להשתמש על מנת לקבוע בצורה מבוססת יותר את הטווח של חותמות לעסק מחיר ועלויות נלוות:

א. צורת החותמת – מבחינת צורה, ההבדל העיקרי הוא בין חותמת עגולה, מלבנית ומרובעת. ככל שצורת החותמת מיוחדת יותר, כך המחיר שלה יעלה.

ב. סוג החותמת – יש הבדל בין חותמת שעווה לבין חותמת דיו רגילה. חותמת שעווה היא מטבע הדברים יקרה יותר, אך היא לא מתאימה לכל מקום ולכל שימוש. מנגד, חותמת דיו יכולה להיות זולה ונגישה וניתן להשתמש בה גם בבתי עסק קטנים.

ג. גודל החותמת – גודל החותמת משפיע על חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לייצר את החותמת וכמובן גם על המחיר. ברוב המקרים, ההבדל הוא בין חותמת רגילה לבין חותמת קטנה או ענקית.

ד. מידע על החותמת – כל סוג של חותמת יכולה להכיל סוגים שונים של המידע. בשביל לייצר חותמת, מחליטים מראש האם לשלב עליה מידע בסיסי כגון פרטים אישיים בלבד – או להוסיף תאריכונים, מספרים או נומרוטורים אוטומטיים.

חותמות מחירים

טווח מחירים מקובל לחותמות

חותמת עגולה בגודל סטנדרטי תעלה 60-150 ש"ח, אלא אם רוצים להוסיף פרטים מיוחדים ואז גם צריך לשלם תוספת של כמה עשרות שקלים. חותמת מלבנית תעלה 30-180 ש"ח והיא גם נחשבת לשכיחה ביותר, בעוד חותמת מרובעת תעלה 70-150 ש"ח. לשם השוואה, חותמת שעווה כבר תעלה 220-380 ש"ח והיא חיונית לבתי עסק בתחום המשפטים, עריכת דין וכן הלאה.

מלבד חותמת, יכול להיות שבית העסק שלך גם זקוק למנעולים ומערכות אבטחה מתקדמות. בדיוק בשביל זה הקמנו את פריצת דרך: הכתובת שלך לתיקון והחלפת מנעולים. נשמח לעמוד לרשותך בהקדם ובמחירים אטרקטיביים!

לקבלת פרטים נוספים על הזמנת חותמות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת פריצת דרך בטלפון מספר 073-7817945.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750