שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חותמות לעורכי דין

הזמנת כל סוג של חותמת מחייבת הקפדה על פרמטרים של דיוק, איכות וכמובן עמידה בלוח זמנים. עם זאת, יש הבדלים בין סוגים שונים של חותמות ובעיקר בין בעלי מקצוע שצריכים אותם. אז איך ואיפה זה בא לידי ביטוי? הנה כל התשובות

הזמנת חותמת מתבצעת ישירות מול בית דפוס ובעלי מקצוע שמתמחים בכך. חותמת נותנת אישור רשמי של בעלי מקצוע לסוגים שונים של טפסים, ניתן לשלב אותה יחד עם לוגו רשמי לצורך שיפור המוניטין ואפשר גם לבחור את סגנון העיצוב והטקסט. לאחר מכן, יש מקום לתאם את הזמנת החותמת בהתאם לצרכים של קהל היעד ולפי מסגרת התקציב שעומדת לרשותם.


החדשות הטובות הן שכיום ניתן לתאם את כל השלבים השונים של הזמנת חותמת תחת קורת גג אחת. אם פונים מלכתחילה אל אותם בעלי מקצוע שיכולים לקחת אחריות גם על בחירת החומרים לבניית כל סוג של חותמת לעורכי דין, גם על העיצוב וגם על תהליך ההזמנה והאספקה – יש סיכוי גבוה יותר לעמוד בלוח זמנים ולשדרג את מגוון החותמות של נותני שירותים.

חותמות לעורכי דין

מה עושים עם חותמות?

חותמת מקצועית יכולה להיות מעוצבת בהתאמה אישית. באמצעות התאמה אישית ניתן לנצל את היתרונות של החותמת לטובת שימושים שונים ובהם:

א. מתן אישור רשמי למסמכים שונים – המטרה העיקרית של כל סוגי החותמות היא להעניק אישור רשמי למסמכים שונים. זו למשל הסיבה שבגללה לכל רופא יש חותמת משלו, שאף מאפשרת להשתמש במסמך שעליו היא מופיעה על מנת לרכוש תרופות ולקבל אותן בבתי מרקחת ברחבי הארץ.


ב. מוניטין – חותמת מקצועית הופכת במידה מסוימת לכרטיס הביקור של נותני שירותים. אם משתמשים בחותמת מקצועית, ניתן לנצל אותה על מנת לבלוט אל מול בעלי מקצוע אחרים וכדי לייצר מולם יתרון מובהק.


ג. העברת מידע אינפורמטיבי – בניגוד לחתימה רגילה, חותמת מקצועית כוללת בתוכה את השילוב בין אלמנטים גרפיים לבין תוכן טקסטואלי. למעשה, התוכן הטקסטואלי הוא זה שמאפשר להשתמש בחותמת על מנת להעביר בעזרתה מידע אינפורמטיבי. ברוב המקרים, המידע שאותו מעבירים באמצעות החותמת הוא למשל כתובת, מספר טלפון, תואר רשמי וכן הלאה.

חותמות לעורך דין

הייחודיות של חותמת עורך דין

עורכי דין משתמשים לעיתים קרובות בחותמות ייחודיות. בין היתר, הייחודיות בחותמת של עורך דין באה לידי ביטוי בכך שהיא מעניקה תוקף משפטי למסמכים שונים. בעזרת חותמת של עורך דין ניתן לאחר מכן להגיע עם המסמך אל בית המשפט, להציג עדויות ולבסס טענות מרכזיות. חוץ מזה, לאחר מכן אפשר לשלב בין סוגים שונים של חותמות על מנת להציג את שירותי עורך הדין בפני משרדי עורכי דין ונותני שירותים מהתחום שבו הוא מתמחה.

חותמת של עורך דין חייבת להיות מעוצבת בהתאם לקריטריונים מסוימים. על מנת שהחותמת תקבל תוקף רשמי, צריך לתכנן אותה ברמה גבוהה ולהתייעץ עם מי שמגיע מהתחום של הדפוס. בהמשך, ניתן גם להשוות בין סוגים שונים של חותמות כאלה על מנת לשאוב השראה לגבי הגודל, המידות, חומרי הגלם, העיצוב וכן הלאה.

הזמנת חותמת עורך דין

המומחים של פריצת דרך יכולים לעזור לך לתכנן ולעצב את כל סוגי החותמות המקצועיות. אם חשוב לך שהחותמת תהיה גם איכותית וגם עמידה לשנים רבות, הגעת לכתובת הנכונה. אחרי שנקבל ממך פניה מסודרת, נוכל לדאוג שהעיצוב של החותמת יתאים לדרישות שלך ולמסגרת התקציב. כעת, כל שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר הרשמי של פריצת דרך ולהצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

לקבלת פרטים נוספים על הזמנת חותמות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת פריצת דרך בטלפון מספר 073-7817945.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750