שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התקנת צילינדר

מהו התהליך של התקנת צילינדר?

דלתות עץ ופלדה מגיעות עם מנגנון נעילה של צילינדר מובנה שמוגן בתוך גומחה שאליה ניתן להגיע אך ורק מתוך פנים הבית. לעתים עולה הצורך של החלפת צילינדר (בשל מעבר דירה או מנעול תקול) וכאן ננסה להסביר כיצד בדיוק מבוצע התהליך. יש לציין כי ניתן לבצע התקנת צילינדר באופן עצמאי, אך תמיד עדיף להיעזר בבעל מקצוע מיומן ובעל ניסיון.

הסרת המנגנון הישן והתקנת החדש

התקנת צילינדר מחייבת ראשית כל את הסרת המנגנון הישן, תהליך שכולל את השלבים הבאים:

  • שחרור ידית הדלת – באמצעות ידית אלן.
  • שחרור הפלטה – תפקיד הפלטה הוא להגן על בית הצילינדר. את הפלטה משחררים באמצעות מברגים רגילים או כאלו עם ראש שטוח (בהתאם לסוג ההברגה).
  • שחרור אומי הצילינדר – יתגלו לאחר הסרת הפלטה. יש להבריג אותם החוצה בזהירות שמא יפלו לתוך גוף הדלת.
  • שחרור בורג הצילינדר – זהו הבורג השני מלמטה כאשר מסתכלים על הדלת מהצד. יש להבריגו החוצה ולשלוף את הצילינדר החוצה, תוך כדי שמסובבים את המפתח עד שהוא יוצא באופן חופשי.
התקנת צילינדר

לאחר שלבים אלו כל שנותר הוא להחליף את הצילינדר הישן באחר שזהה לו לפי המפרט הטכני, ולבצע את כל הפעולות שהוזכרו לעיל בסדר ההפוך.

נקודות תורפה בתהליך

כל אחד יכול לרכוש לעצמו צילינדר חדש באחת מחנויות חומרי הבניין ולהתקין את הצילינדר באופן עצמאי, אלא שהתהליך טומן בחובו מספר נקודות תורפה שכיחות אם ידיכם אינן מיומנות מספיק:

  • שימוש בכלי עבודה שאינם מספקים – מפתחות אלן, מברגים לשליפת אומים, מברגים שטוחים, כל אלו אינם עשויים להיות בנמצא ולגרום לנו לאלתר ולאבד חלקים הכרחיים (למשל, אום שנפל אל תוך גוף הדלת).
  • התקנת צילינדר שאינו תואם – ישנם צילינדרים סטנדרטיים וישנם כאלו במידות מיוחדות. רכישת צילינדר שאינו מתאים באופן מושלם לדלת שלכם עשויה לגרום לבעיות בנעילה, בפתיחת ובסגירת הדלת.
  • אי דיוקים בהתקנה – כאשר הצילינדר אינו מותקן בצורה מדויקת, נעילת ופתיחת הדלת אינן חלקות ונגרם נזק הדרגתי עד לשבירת הצילינדר (סיכון להינעלות בתוך או מחוץ לבית, שבירת מפתח בתוך המנעול וכו').

מסיבות אלו כדאי מאוד להזמין מנעולן שיבצע את המשימה, ואף ייתן לכם תעודת אחריות על ההתקנה. צוות המנעולנים המקצועי של חברת "פריצת דרך" ישמח לבצע עבורכם התקנת צילינדר מדויקת ובהתאם לכל תקני הבטיחות.

חייגו 073-7817945 ואנחנו בדרך אליכם.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750