שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

התקנת כספות

חשבו על הפריטים בביתכם או במשרד ושאלו את עצמכם מה אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לאבד או שייגרם לו נזק. אנשים שומרים בכספות פרטיות דברים כגון מסמכים חשובים, כסף מזומן, פריטים סנטימנטליים וכמובן תכשיטים וכלי נשק פרטיים – ובהחלט מדובר בפתרון יעיל ורצוי לשמירה על חפצי ערך והגברת הביטחון שלכם. אך מעבר לבחירה נכונה ויעילה של הכספת המתאימה והאיכותית ביותר עבורכם, ישנם כמה דגשים חשובים לפני הזמנת שירות התקנת כספות – ריכזנו עבורכם את הדגשים הללו.

דגשים שיש לדעת לפני הזמנת שירות התקנת כספות

  • אישורים מהרשויות – ודאו שחברת המנעולנות פועלת באישור משטרת ישראל ושאנשי המקצוע שלה מוסמכים, מורשים ורשומים בארגון המנעולנים הישראלי. זו דרך מהותית וחשובה להבטיח שמתקין הכספות שלכם אמין, מקצועי ולא פחות חשוב – דיסקרטי.
  • הניסיון עושה את ההבדל – כספת היא אביזר בטיחות ומיגון חשוב מאוד לחפצי ערך, תכשיטים כסף וכלי נשק. לכן יש חשיבות מכרעת לאיכות ההרכבה וההתקנה ולבחירה אופטימלית של המקום. כל אלה ויתרונות טכניים נוספים מושגים באמצעות ניסיון עשיר בתחום הכספות – ניסיון שחברת פריצת דרך מביאה עמה לכל הזמנה או התקנה.
  • נסו לברר כמה שיותר פרטים אודות החברה המתקינה – אתם לא רוצים שהמידע אודות הימצאות הכספת בביתכם ידלוף, לא כל שכן המידע אודות הקוד הסודי או הימצאות המפתח. לכן רצוי לברר מראש כמה שיותר פרטים על חברת התקנת כספות שאותה אתם בודקים – שמות, לקוחות עבר, חוות דעת, שנות ניסיון, שירותים נוספים ועוד.
  • מותגים מובילים – אם אתם גם רוכשים את הכספת מהמתקין, חשוב מאוד לבחור מותג כספות מוביל ואמין המציע מבנה חזק ועמיד ומנגנוני נעילה מתקדמים. פריצת דרך עובדת רק עם המותגים המובילים והחדשניים ביותר בתחום הכספות והמנעולים.
  • ודאו שבאמת יש לכם מקום ייעודי מתאים ואיכותי למיקום הכספת – המקום צריך להתאים מבחינת גודל, דיסקרטיות וסודיות, עמידות למשקל הכספת, נוחות גישה ושאר אלמנטים חשובים.

הגדירו את מסגרת התקציב שלכם

טווח המחירים בתחום הכספות נרחב ביותר. הכספות הפשוטות והבסיסיות ביותר עולות בין 400-600 ₪, אך בקלות ניתן למצוא גם דגמים שעלותם נושקת ל-4,000 ₪ ואף יותר מזה. לאור זאת, מומלץ ביותר שתגדירו את המסגרת התקציבית שלכם מראש ותקפידו שלא לחרוג ממנה. קחו בחשבון שעבודות ההתקנה לרוב ידרשו מכם להשקיע סכום נוסף של כסף, כך שההוצאות שתיאלצו לעמוד בהן לרוב לא יסתיימו במעמד הרכישה של הכספת.
מאחר שקיים מגוון עצום של כספות שניתן לרכוש ולהתקין, חשוב ביותר לאפיין את הצרכים שלכם באופן המדויק ביותר. התקנת כספות לא מבצעים כל יום וגם לא כל שנה. לכן חשוב מראש לחשוב גם על צרכי האחסון העתידיים שלכם. החליטו, למשל, האם אתם זקוקים לכספת לאחסון כלי נשק בלבד או שמא אתם מעוניינים לאחסן בה גם תכשיטים, האם אתם מעוניינים בכספת החסינה מפני מים או מפני אש ועוד. ככל שתצליחו לאפיין את הצרכים שלכם בצורה מדויקת יותר, כך מלאכת הבחירה בכספת המתאימה תהיה פשוטה וקלה יותר.

התקנת כספות

התקנת כספות זו עבודה למומחים בלבד

לפני שאתם מזמינים לביתכם אנשי מקצוע חובבנים ולא מיומנים, עשו את הדבר הנכון – בררו כמה שיותר פרטים בנוגע לזהותם של אנשי המקצוע השונים. בין היתר חשוב לברר מי הם הלקוחות שלהם, כמה שנות ניסיון יש להם בתחום, אילו שירותים נוספים הם מספקים והאם הם מספקים גם שירותי פריצת כספות על מנת שבבוא העת יוכלו לספק לכם מענה.

לקבלת פרטים נוספים על התקנת כספות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע
המומחים של חברת פריצת דרך בטלפון מספר 073-7817945.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750