שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

החלפת צילינדר

מהו צילינדר?

צילינדר הוא לבו של המנעול, אותו חלק שאליו מכניסים את המפתח על מנת לפתוח או לסגור את הדלת. מנעול לא יכול לעבוד ללא צילינדר, ולכן, כשמדברים על החלפת מנעול, מדברים, בעצם, על החלפת צילינדר.

מתי צריך החלפת צילינדר?

בכל אחד מהמקרים הבאים:

  • מעבר דירה – על מנת להבטיח שרק לכם ולאנשים שאתם בוחרים יהיה מפתח לדירה, כדי שלא ייווצרו מצבים לא נעימים.

  • פריצה – אחת הסיבות השכיחות ביותר, לצערנו, לקיומו של הצורך בהחלפת צילינדר היא פריצה שמתרחשת לדירה. במקרה כזה, בין אם הפריצה בוצעה באמצעות עותק של מפתח והמנעול נשאר תקין ובין אם היא בוצעה באמצעות גרימת נזק למנעול – יש לבצע החלפת צילינדר, גם כדי שהפורצים לא יצליחו להיכנס לדירתכם בשנית, וגם כדי שתוכלו לנעול את הדלת כמו שצריך.

  • תקלה במנעול – לפעמים נגרם נזק לצילינדר בגלל שחיקה, מפתח שנשבר ומסיבות נוספות. במקרה כזה יש לבצע החלפה של הצילינדר, על מנת לאפשר לכם לסגור את הדלת ולנעול אותה כראוי.
החלפת צילינדר

מי יכול לבצע החלפת צילינדר?

באופן עקרוני, אם יש לכם צילינדר חדש, לאחר שתקבלו הדרכה ממנעולן מקצוען אתם יכולים לנסות לעשות זאת בעצמכם. אחרי הכול, מדובר בפעולה לא מאוד מורכבת, אלא אם מדובר במנעולים מתקדמים המצריכים שירותי מנעולן.

למרות זאת, על מנת לחסוך זמן ולהקטין את הסיכון לכך שייגרם נזק יותר גדול לא רק למנעול אלא לכל הדלת, מומלץ להזמין מנעולן מוסמך אשר יבצע את העבודה עבורכם, ויספק לכם אחריות מלאה על הצילינדר החדש שלכם.

החלפת צילינדר לדלת

אז למה צריך לפנות לאיש מקצוע?

  • לא להרוס את הדלת – אחת הטעויות שאנשים עושים, כשהם מנסים להחליף בעצמם את הצילינדר בדלת שלהם, זה שהם בטעות גם הורסים את הדלת עצמה. זה קורה באופן מפתיע, דווקא בצילינדר הפשוט בדלתות הפנים בבית. דווקא שם הדלת עצמה הרבה יותר רגישה (לעתים זו דלת פשוטה מעץ או מאלומיניום), ובניסיון להוציא החוצה את הצילינדר באופן לא מקצועי, חלקים בדלת פשוט נשברים. כעת אתם תצטרכו בכל קמרה עזרה מקצועית, שגם תהיה הרבה יותר יקרה. לעומת זאת, המנעולנים המנוסים של חברת פריצת דרך, יודעים איך לבצע החלפת צילינדר בצורה מושלמת, בלי שהם פוגעים בשום מרכיב בדלת, ושומרים עליה שלמה לגמרי – לא משנה על איזו דלת מדובר.

  • מחליפים לכם מכל סיבה – חשוב לציין כי חברת פריצת דרך תשמח לספק לכם שירותי החלפת צילינדר מכל סיבה שהיא, ואנחנו בכל מקרה נקפיד להגיע כמה שיותר מהר. יש מקרים שבהם תרצו להחליף את הצילינדר כשאתם נכנסים
    לדירה חדשה – ואז תרצו לוודא שלא לקבלן ולא הבעלים הקודמים או חבריהם יכולים להיות עם גישה לדירה – וזו זכותכם המלאה לכך. במקרים אחרים, אתם תרצו להחליף את הצילינדר אם אחד מהמפתחות שלכם הלך לאיבוד, ואתם לא יודעים היכן הוא – ואתם רוצים להיות בטוחים שהוא לא נפל לידיים הלא נכונות, וכך אתם מונעים פריצה עתידית. כמו כן, לעתים הצילינדר פשוט ישן וחורק ולא מתפקד היטב – ואז יש להחליפו מטעמי נוחיות.

  • יכולת לקבל צילינדר משודרג – אל תשכחו שאם תפנו לחברת פריצת דרך, הרי שבמסגרת החלפת צילינדר שאנו נספק לכם, נוכל גם לספק לכם כל צילינדר חלופי שרק תרצו. זו הזדמנות נהדרת לשדרג לצילינדר טוב ואיכותי יותר, מחיר שאיננו כה גבוה בהכרח. לעתים זה בדיוק השינוי שאתם צריכים – וכך אתם גם חוסכים את הצורך לפנות למנעולן בשנים הקרובות.

פריצת דרך לשירותכם

פריצת דרך מספקת שירותי החלפת צילינדר הניתנים על ידי מנעולנים מוסמכים ומנוסים. המנעולנים שלנו יגיעו אליכם במהירות האפשרית עם צילינדר חדש המתאים לדלת שלכם, יבצעו את ההחלפה במהירות ויספקו לכם תעודת אחריות.

אנו מתחייבים לספק לכם שירות מקצועי ולהתקין בדלתכם צילינדר איכותי העומד בכל דרישות התקן.

פרצו לכם לדירה?
עברתם לדירה חדשה?

אתם צריכים שירותי החלפת צילינדר של מומחים.
חייגו 073-7817945 והמנעולנים המוסמכים של פריצת דרך כבר בדרך אליכם.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750