שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

החלפת מנעולים

פריצת דרך מבצעים החלפת מנעולים בכל מצב

אחד מהשירותים המרכזיים והחשובים ביותר אשר אנו בפריצת דרך מספקים ללקוחותינו, העסקיים והפרטיים כאחד, הוא השירות של החלפת מנעולים. בשירות זה, אנחנו מסירים לגמרי את המנעול הישן, ודואגים להתקנה של מנעול חדש לגמרי – כמובן עם מתן המפתחות לכם. חשוב לנו שתדעו שאנחנו תמיד זמינים עבורכם. כמובן שצריך לדעת ולהבין, מתי כדאי ליצור קשר עם פריצת דרך, כדי שנגיע להחליף לכם את המנעולים בבית או במשרד.

מקרים שבהם כדאי ליצור אתנו קשר

מנעול ישן ובעייתי – יש לא מעט מקרים בהם אתם מבינים שאתם מתמודדים עם מנעול שהוא ישן מאד ובעייתי. זה קורה למשל כשאתם נכנסים לדירה שזה עתה רכשתם. במידה והדירה אינה חדשה, לעתים קרובות, המנעול הקיים קיימת תקלה, צריך כל הזמן לסובב את המפתח מספר פעמים כדי שהוא יפתח, או שישנו המצב ההפוך – המנעול הוא כה ישן, עד שנראה שכל אחד יכול לפרוץ אותו בקלות ולפתוח את הדלת גם ללא מפתח. לעתים עולה הצורך לבצע החלפה של מנעול ישן שעם הזמן נשחק. מומלץ לא לחכות לרגע האחרון שבו המפתח כבר לא יתפקד בכלל, אלא כשמגלים סימני בעיה. בכל מקרה שכזה, כדאי לפנות אלינו ונשמח לבצע עבורכם החלפת מנעולים

  • אובדן של מפתח – מצב אחר כמובן, הוא המצב שבו אנחנו מגיעים לבצע החלפת מנעולים לאחר שהמפתח שלכם נגנב או אבד. מדובר על צעד של בטחון, וזאת כדי למנוע מצב שבו אם המפתח נפל לידיים הלא נכונות.
  • בחלק מהמקרים, השירות ניתן ביחד עם שירותי פריצה – וזה במצב שבו המפתח שלכם אבד, ואתם לא יכולים בכלל להיכנס לדירה שלכם או לצאת ממנה.במצב כזה אנחנו דואגים להגיע במהירות האפשרית, על מנת לפתור את הבעיה. עם זאת, לעתים זהו מצב אחר שבו יש לכם סט נוסף של מפתחות כך שאין צורך בפריצה מהירה – אבל אתם כן תרצו להחליף את המנעולים, וזאת משום שכאמור, תרצו להיות בטוח שאף גורם לא רצוי לא יוכל להשתמש במפתח.
  • מתאים למערכות שונות – יש להדגיש כי חברת פריצת דרך מסוגלת גם לספק החלפת מנעולים חשמליים אשר מחוברים למערכות אלקטרוניים, כולל מערכות אינטרקום, מערכות קודן, וכיו"ב. את ההחלפה של המנוע לאם כן אפשר גם לבצע בכניסה לבנייני משרדים או בנייני מגורים, ולדאוג אף להחלפה של המערכת כולה במידת הצורך.
החלפת מנעולים

כל מה אתם צריכים לעשות זה רק ליצור קשר עם חברת פריצת דרך בטלפון 073-7817945,
או להשאיר את פרטיכם באתר!

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750