שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

תהליך שכפול וקידוד שלטים לשער

נסו לדמיין את התסריט הבא: אתם מתקרבים לביתכם לאחר יום ארוך מדי בעבודה וכל מה שמתחשק לכם זה לקפוץ למקלחת, להירגע, לאכול ארוחת ערב וללכת לישון. בחוץ יורד מבול, העייפות המצטברת נתנה את אותותיה בכל שריר בגוף ואתם כבר עוד רגע בחנייה הפרטית שלכם. אתם מחפשים את השלט לשער החשמלי של החנייה ופשוט לא מוצאים אותו. אתם הופכים את הרכב, מחפשים בתא המטען, מתחת למושב, מתחת לכיסא של התינוק ופשוט לא מוצאים.

זהו מסוג הרגעים בהם אתם מתחילים להתמלא חרטה על כך שלא דאגתם לבצע שכפול שלטים לשער מבעוד מועד. במאמר שלפניכם נדריך אתכם צעד אחר צעד כיצד לשכפל את השלט הבא שלכם, על מנת שתוכלו למנוע מצבים לא נעימים מעין אלה בעתיד.

שכפול שלטים לשער חשמלי V2

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כדי לשכפל את השלט שלכם הוא לרכוש כמובן שלט בתול. הכוונה היא לשלט V2, הכולל ארבעה לחצנים. בגדול שלט בתול שכזה מתאים לתכנות של עד ארבעה שערים חשמליים כשכל לחצן יכול לפתוח שער חשמלי אחר. בתחילת התהליך יש ללחוץ בשלט הבתול על הכפתור העליון ועל הכפתור הממוקם בסמוך אליו בו זמנית. בשלב הזה הנורה אמורה להבהב שלוש פעמים.

לאחר שהנורה מהבהבת, מסירים את האצבע מהלחצן השני (הנמוך יותר) ולוחצים עליו שלוש לחיצות קצרות ברצף. לאחר מכן יש להסיר את האצבע גם מהכפתור העליון. בשלב הזה יש ללחוץ שנית על הכפתור העליון, לקרב את השלט המקורי לשלט הבתול וללחוץ בשלט המקורי על הכפתור המשדר (הכפתור עליו אתם לוחצים בשגרה כדי לפתוח את השער).

כעת השלט המקורי משדר את התדר המתאים לשלט הבתול והנורות בשני השלטים צריכות להבהב. סך הכול יש ללחוץ על שני הכפתורים במשך ארבע שניות רצופות. על הפעולה הזו יש לחזור פעם נוספת רק שהפעם יש ללחוץ על הלחצן השני בשלט הבתול, הממוקם מתחת ללחצן העליון. גם הפעם יש ללחוץ על הלחצן המשדר בשלט המקורי ועל הלחצן השני בשלט הבתול כארבע שניות ברציפות כששני השלטים סמוכים זה לזה.

צריכים לשכפל או לקדד שלט לשער?

אם אתם מעוניינים לחסוך את כל התהליך, אתם תמיד יכולים כמובן להזמין שירותי שכפול מקצועיים של שלטים לשער. לקבלת פרטים נוספים על שכפול שלטים לשער, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת פריצת דרך בטלפון מספר 073-7817945.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750