שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

שירות פריצת רכבים בהרצליה

מטבע הדברים, הצורך להזעיק איש מקצוע המספק שירותי פריצת רכבים מתעורר ברגעים הכי פחות נוחים. לפעמים אנחנו נתקעים מחוץ לרכב בבוקרו של יום עבודה, לפעמים זה קורה דווקא לקראת סוף הלילה לאחר בילוי מהנה ובכל מקרה מדובר במצבים שלא ניתן לצפות אותם מראש. לאור זאת, אין זה פלא שרבים מאלו הנזקקים לשירותי פריצה לרוב לא טורחים לפשפש בציציות של אנשי המקצוע השונים.

תחת זאת, רוב האנשים שנתקעו מחוץ לרכבם פשוט מתקשרים למספר הראשון של פורץ רכבים אלמוני הקופץ לעיניהם לאחר בירור קצר ומהיר בגוגל. לעניות דעתנו מדובר בטעות מרה שעשויה להיות גם כואבת. במאמר שלפניכם נפרט אודות הנקודות החשובות ביותר שיש לברר לפני שמזמינים פורץ רכבים.

שירותי פריצת רכבים – הנקודות החשובות

  • סוג השירותים – אם מדובר בפורץ רכבים שלא עוסק בשום מלאכה אחרת בתחום המנעולנות, ככל הנראה מדובר במנעולן חובבן כשלא נגזים אם נאמר שייתכן שמדובר גם באדם מסוכן. מומלץ תמיד להתעניין בנוגע למכלול השירותים שמספק איש המקצוע ולתת עדיפות לאלו המספקים שירות מקיף הכולל בין היתר התקנת מנעולים, פריצת כספות, שכפול מפתחות לרכב ועוד.

• שנות הוותק – ישנם לא מעט מנעולנים המספקים שירותי פריצת רכבים, העוסקים בתחום מעט מאוד זמן. אנשי מקצוע שכאלו מנסים לצבור ניסיון על חשבונכם כשמן הסתם מדובר באנשי מקצוע שלא מחזיקים עדיין בניסיון הדרוש כדי לבצע מלאכה מושלמת. לכן מומלץ תמיד להתעניין בשנות הוותק והניסיון של אנשי המקצוע הפועלים בתחום זה ולתת עדיפות לאנשי מקצוע המחזיקים בניסיון של חמש שנים לכל הפחות.

• מידת הזמינות – מעבר לכל זה, מומלץ תמיד לתת עדיפות לאנשי המקצוע המספקים את רמת הזמינות הגבוהה ביותר. הכוונה היא לזמינות מבחינת ימי העבודה (שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה, לא פחות), אך גם לזמינות מבחינת מהירות ההגעה למקום הקריאה. בגדול הגבול העליון שאתם אמורים להסכים אליו הוא חצי שעה.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי פריצת רכבים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת פריצת דרך בטלפון מספר 073-7817945.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750