שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

סוגי מנעולים לדלתות

השוואה בין סוגים שונים של מנעולים היא חלק בלתי נפרד מהתהליך שבו בוחרים דלתות פנים או חוץ. במאמר הבא נסביר איך מזהים את ההבדלים בין הדגמים, איפה בדיוק הם באים לידי ביטוי וכיצד מקבלים החלטה מושכלת

סוג המנעול שבו משתמשים משפיע ישירות על שביעות הרצון מהדלת. קודם כל, המנעולים קובעים למשל עד כמה יהיה קל לפתוח או לנעול את הדלת. בגלל ההשפעה של המנעולים על הפתיחה או הסגירה, צריך לבחור אותם לפי סוג הדלת – כמו למשל דלתות פנים לעומת דלתות חוץ. מעבר לכך, לסוג המנעול יש היבט טכני.

סוגים שונים של מנעולים מתפקדים בדרכים שונות. אם לא בודקים מראש איך עובד המנעול, לא ניתן יהיה לדעת עד כמה הוא אמין והאם כדאי לסמוך עליו. בהיבט הטכני הזה, לסוג המנעול יש למשל השפעה על התדירות שבה נצטרך להזמין מנעולן או להחליף את המנעול בגלל תקלות שחוזרות על עצמן ללא פתרון נראה לעין.

מה ההבדל בין סוגי מנעולים לדלתות?

הנה למשל כמה סוגים בולטים של מנעולים והאופן שבו משלבים אותם על גבי סוגים שונים של דלתות פנים וחוץ:

א. מנעול צילינדר – זהו המנעול הפופולארי ביותר. מנעול צילינדר מספק פתרון קלאסי, הוא זול ונגיש, אמין ובטיחותי ואפשר להשתמש בו גם בדלתות וגם במנעולי תלייה. מלבד הצילינדר אשר נדרש להסתובב במטרה לפתוח את המנעול עם מפתח מתאים, הוא מוחזק על ידי מספר פינים וכולל קרוב למאה אלף וריאציות שונות.

ב. מנעול צירופים – סוג אחר של מנעול מתאים יותר לדלתות של ארונות רגישים ושל כספות, אך פחות לדלתות פנים או חוץ בבתים ומשרדים. המנעול לא דורש מפתח לצורך פתיחתו, אלא פועל על עיקרון של מספר דסקיות שלכל אחת מהן מקום אחד בלבד שבו היא צריכה להיות ממוקמת. המקום מסומן באמצעות ספרה בקוד ואותו זוכרים כדי לבצע את הפתיחה.

ג. מנעול מגנטי – מנעול מגנטי שכיח יותר בדלתות פנים ופחות נפוץ במנעולי חוץ. הוא יכול להתאים לדלתות המשרד, הבית, חדרי הרחצה או השירותים ועיקרון המגנטיות שלו מאפשר לנטרל את המשיכה כדי לסגור או לפתוח את הדלת.

ד. מנעול לשונית – מנעול לשונית מתאים גם הוא לדלתות פנים שלא דורשות רמות מיגון גבוהות מדי. עם זאת, הוא נוח מאוד לתפעול וגם מאפשר לחסוך בהוצאות על תיקונים ותחזוקה.

מה ההבדל בין מנעול עליון ומנעול חבוי?

בעלי מקצוע שמגיעים מתחום הפריצות והמנעולים יכולים לספר ללקוחות על הבדלים בין עוד כמה דגמים. כך למשל יש מנעול עליון, שממוקם בגובה הכתפיים או הפנים והמטרה שלו היא לספק אמצעי מיגון נוסף. מנעולים עליונים בנויים באותה שיטה של מנעול צילינדר והם מקשים על פריצה מהדלתות המרכזיות של הבית או המשרד.

לשם השוואה, מנעול חבוי הוא זה שאותו מתקינים בדלתות של מרפסות, חלונות ודלתות הזזה. היתרון הוא שלא ניתן לפתוח את המנעול הזה מהצד החיצוני אלא רק מהצד הפנימי, מה שמשפר את תחושת הביטחון האישי עבור בני המשפחה והלקוחות.

איך בוחרים את המנעול המתאים?

כל האמור לעיל יכול לשמש כמסגרת נכונה וטובה יותר להשוואה בין סוגים שונים של מנעולים. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של המנעולים גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, צריך להתאים אותם לאופי השימוש.

יש לך עוד שאלות? המומחים של פריצת דרך ישמחו לענות ולעמוד לרשותך בהקדם. כעת, כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים באתר הרשמי ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750