שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

סוגי חותמות

השוואה בין סוגים שונים של חותמות יכולה לעזור להתאים אותן לצרכים של קהל היעד. במאמר הבא נסביר מה ההבדל בין חותמת עץ, חותמת שעווה וחותמת גומי ונציג את היתרונות של חברת "פריצת דרך" בריכוז כל היתרונות תחת קורת גג אחת

המטרה העיקרית של חותמת היא להעניק נופך רשמי עבור סוגים שונים של מסמכים. את החותמות השונות ניתן למצוא על מסמכים רשמיים של המדינה, על מסמכים של בתי עסק ולעיתים גם על מוסדות ציבוריים ואחרים. כמו כן, חותמת יכולה לשמש בעלי עסקים פרטיים ועצמאיים ויש כאלה שנעזרים בה בתחום של מתן שירותים כגון עריכת דין, ייעוץ מס וכן הלאה.

הדבר החשוב ביותר הוא לבחון נכון את החותמת המתאימה. למרות שהשימוש החברתי והציבורי בחותמות יכול להיות פחות או יותר זהה, קיימים הבדלים משמעותיים בין האפשרויות השונות שעל הפרק. בנוסף, השאיפה היא למצוא חותמת שתייעל את העבודה במשרד, תחסוך זמן עבור העובדים וכמובן תמשיך לשדר רשמיות ומקצועיות.

מה ההבדל בין חותמת עץ, שעווה וגומי?

הסוגים העיקריים והנפוצים של חותמות הם חותמת עץ, שעווה וגומי. הנה המאפיינים הבולטים של כל סוג של חותמת ומה שניתן לעשות איתה:
א. חותמת עץ – חותמת מעץ היא ככל הנראה האפשרות הכי עתיקה, קלאסית ורשמית שיש בין כל האפשרויות השונות שעל הפרק. זו חותמת שבדרך כלל מכינים את החלק העליון שלה מעץ טבעי, כאשר השאיפה היא להשיג עמידות לשנים רבות. בתוך כך, היתרון הוא שניתן להשתמש בחותמת עץ צרכי יצירה ובעיצוב אישי.

ב. חותמת שעווה – חותמת שעווה נראית כמו ידית עשויה עץ עם גלופה מתכתית מתברגת. בניגוד לחותמת עץ רגילה, כאן השימוש מתבצע על בסיס לחיצה על השעווה עד להתמצקות המלאה בצורה של הגלופה. מטבע הדברים, חותמת השעווה יכולה גם היא להיות עמידה אך חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי לתכנן את הגלופה שלה בצורה מדויקת.

ג. חותמת גומי – חותמת גומי אפשר להכין בטכנולוגיית לייזר ובעלות יחסית נמוכה. למרות שהיא נחשבת פחות פורמלית או יוקרתית מאשר חותמת עץ או שעווה, היא נפוצה מאוד בסוגים שונים של בתי עסק ומשרדים. בנוסף, אפשר לזהות שמדובר על חותמת גומי לפי הצורה העגולה שלה.

מה אפשר לעשות עם כל סוג של חותמת?

כאן בולטים למשל הבדלים כגון בין חותמת משרדית הפופולארית עבור חתימה של בעל המשרד או המנהלים, לבין חותמת כיס שהשימוש בה נעשה במהירות ובלחיצה עדינה על ידי רופאים או נותני שירותים.

לשם השוואה, יש גם חותמות שמספקות רק תיעוד של התאריך וחותמות מספרונים שהמטרה שלהן היא לציין תוקף או את תאריך הביצוע של פעולה מסוימת. בהקשר הזה, אפשר לראות את ההבדל בין החותמות בגודל שלהן ובשטח שאותו ניתן להטביע באמצעותן.

כך בוחרים את החותמת המתאימה

החדשות הטובות הן שכיום ניתן לרכז את כל התהליך של בחירת חותמות והתאמה אישית שלהן לצרכי קהל היעד והלקוחות, תחת קורת גג אחת. בשביל לעשות את זה, כל שנדרש הוא ליצור קשר עם המומחים של חברת "פריצת דרך" ולהצטרף אל רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

אנו יכולים לייצר עבורך את כל סוגי החותמות בהתראה קצרה ובאופן מדויק. ביצירת קשר עם המומחים שלנו, יהיה לך קל יותר לשדרג את החותמות שישמשו אותך, את המשרד ואת העסק.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750