שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה – מחיר

קיימים הבדלים בין סוגים שונים של מצלמות אבטחה לבית, אך תקציב של כ-3,000 ש"ח אמור להספיק עבור מערכת בסיסית יחד עם התקנה. במאמר הבא נסביר מדוע מדובר בהשקעה משתלמת ואיך בוחרים מצלמת אבטחה טובה

מצלמת אבטחה לבית היא דרך מעולה לשפר את תחושת הביטחון האישי. מצלמות אבטחה מייצרות הרתעה, עוזרות לשמור על הבית גם כאשר אנחנו בחופש ואפשר להתקין אותן בצורה חד פעמית כדי להשביח גם את ערך הנכס לפני שמשכירים או מוכרים אותו. עם זאת, עלינו גם לדעת איך בדיוק לבחור מצלמות אבטחה ועל איזה פרמטרים לשים דגש כדי להשוות בין הדגמים הרלוונטיים.

באופן עקרוני, קיימים פערי מחירים של עשרות אחוזים בין סוגים שונים של מצלמות אבטחה לבית. מלבד פערי המחירים בין המצלמות עצמן, יש להביא בחשבון גם את ההבדלים במחירי ההתקנה: ככל שההתקנה מתבצעת באזור פחות נגיש, כך המחיר שלה יעלה.

מה טווח המחירים המקובל בתחום?

מצלמת אבטחה בסיסית שמתאימה לרוב סוגי הבתים והדירות אפשר להתקין כיום בתקציב של 3,500-4,500 ש"ח. זה מחיר שכולל בתוכו לדוגמא 4 מצלמות אנלוגיות, רזולוציה סטנדרטית ומכשיר הקלטה שמאפשר לתעד את המתרחש ולחזור אליו. כמו כן, המערכת עצמה מגיעה עם ספק כוח, כבלים, חלקי חיבור וכמובן את החיווט של הכל ביחד.

לשם השוואה, התקנה של מצלמה מוסווית כבר תייקר את המחיר ב-100-200 ש"ח לכל מצלמה. הסיבה לכך היא שצריך להכין את הקרקע ואת השטח לקראת התקנה של מצלמה מן הסוג הזה, לעומת התקנת מצלמה רגילה שמתאימה על פני השטח.

אם בוחרים להתקין מצלמות אבטחה דיגיטליות IP שמשדרות על האינטרנט וניתן לצפות בהן מכל שעה ובכל מקום, יש להיערך לתקציב גבוה יותר של כ-6,000 ש"ח עבור 6 מצלמות והתקנה כולל כבלים, חלקי חיבור והגדרות.

לא רק המחיר קובע

הטעות הנפוצה היא לבחור את הדגם ואת המערכת של מצלמות אבטחה לבית רק לפי המחיר. אז אמנם כולנו רוצים לשלם פחות ולקבל יותר, אבל חשוב גם לוודא התאמה בין המערכת לבין הדרישות והצרכים.
הנה למשל עוד כמה גורמים שאליהם כדאי להתייחס לפני שבוחרים מצלמות אבטחה:

א. מספר החדרים בבית – חשוב להתאים את המערכת למספר החדרים. כך מכסים כמה שיותר שטח ולא מגיעים למצב שבו מפספסים את המתרחש.

ב. סוג המצלמה – התייעצות עם בעלי מקצוע תעזור להתאים את סוג המצלמה לתקציב. ברוב המקרים, הפערים הכי גבוהים יהיו בין מחירי מצלמות

אנלוגיות ומצלמות IP.

ג. מפרט טכני – המפרט הטכני מתאר את הרזולוציה והתכונות של המצלמה. ככל שהוא מתקדם יותר, המחיר של המצלמה יעלה.

יש לך עוד שאלות? לבית שלך מגיע את השירות של פריצת דרך. השארת פרטים באתר ונעמוד לרשותך עוד היום.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750