שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

כספות ביתיות נפוצות

כספות ניתן למצוא פחות או יותר בכל בית עסק המתעסק עם מזומנים, בכל בנק מן הסתם, במסעדות, בתי קפה, פאבים ואפילו בחנויות נעליים. בנוסף לכך, ישנם גם לא מעט אנשים פרטיים המחזיקים כספות לצרכים מגוונים. שירותי כספות היא הגדרה רחבה מאוד, הכוללת בין היתר שירות מיוחד של התאמת כספות לצרכי הלקוח באופן אישי. במאמר שלפניכם נפרט אודות הכספות הנפוצות ביותר המשמשות לצרכים ביתיים.

כספות ביתיות – קווים לדמותן

כספות נשק – רבים לא יודעים זאת, אבל כל אדם המחזיק ברישיון לכלי נשק והוא בעל כלי ירייה, מחויב על פי החוק להתקין בביתו כספת. מטרת הכספת היא למנוע גישה לנשק לילדים, פורצים או כל אדם אחר. את הכספת יש להתקין במקום מוסתר ומקובע לקיר בטון או לקרקע לצורך שמירה על ביטחונם של בני הבית והמשפחה.

כספות תכשיטים – בניגוד לכספות נשק, עבורן קיימים מפרטים ספציפיים, בתחום כספות התכשיטים לא ניתן למצוא מפרטים ייעודיים. עם זאת, מדובר באחד השימושים הנפוצים ביותר לכספות ביתיות.

כספות למסמכים חשובים ואמצעי מדיה שונים – בבתים שבהם מוחזקים מסמכים ו/או התקני אחסון ניידים יקרי ערך ויהיה זה ערך סנטימנטלי או ערך כספי, מומלץ להשתמש בשירות התקנת כספות. גם כאן לא קיימים תקנים מיוחדים, אם כי ישנם תקנים ספציפיים עבור כספות חסינות אש ומים.

מהי עלות כספות ביתיות?

טווח המחירים של הכספות הביתיות רחב ביותר. מחיר הכספות עשוי להשתנות בהתאם לרמת ההגנה, חומר ומנגנונים מתקדמים. מחיר של כספת בסיסית פשוטה עשוי לעלות כמה מאות שקלים ולכספת מתקדמת יותר המחיר עשוי לעלות בכמה אלפי שקלים.

חשוב לציין כי בכול הקשור לעלויות בתחום הכספות וכן שירותי כספות, השמיים הם הגבול. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שלצד הכספות המיוצרות בצורה סדרתית, ישנן גם כספות המותאמות באופן אישי לצרכי הלקוח, המיוצרות לפי הזמנה בלבד. העלות של כספות אלו מגלמת בתוכה את רמת המיומנות הדרושה לייצור כספות בהזמנה אישית ואת הייצור החד פעמי שלהן כמובן.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750