שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

אילו סוגי מפתחות לרכב ניתן לשכפל?

ישנו פתגם עממי עתיק האומר שהפיקח יודע לצאת מבורות שהחכם לא נכנס אליהם. בכל הקשור לעולם המפתחות, נראה שהפתגם (החכם) הזה עובד שעות נוספות. שכפול מפתחות לרכב מבעוד מועד יכול למנוע מכם להימצא בסיטואציות לא נעימות בלשון המעטה ועשוי אף למנוע מכם להוציא לא מעט כסף לשווא עבור שירותי פריצה. שימו לב – אין מפתח לרכב שלא ניתן לשכפל. עם זאת, ישנם מפתחות שלא ניתן לשחזר לאחר שאבדו.

שכפול מפתחות לרכב על קצה המזלג

עד לפני עשור או שניים, שכפול מפתחות לרכב לא היה עניין מורכב יתר על המידה. כיום לעומת זאת, רוב המפתחות לרכב מצוידים במנגנוני בטיחות מתקדמים המקשים לא רק על הפורץ הפוטנציאלי, אלא גם על מלאכתו של המשכפל הממוצע. כך, לדוגמה, רוב המפתחות המודרניים מיועדים להתנעת הרכב בלבד, כאשר על פתיחת הדלתות אחראי שלט ייעודי, המותקן על המפתח.

לכן, כאשר דואגים לבצע שכפול מפתחות לרכב, חשוב לזכור באותה ההזדמנות לשכפל גם את השלט הייעודי. מעבר לכך, רוב המפתחות המודרניים מצוידים באימובילייזר.

אמנם ניתן לשכפל מפתחות עם אימובלייזר, אך השכפול האמין והנכון ביותר מחייב שימוש במחשב מיוחד המתחבר ישירות לרכב. ישנם עדיין בתי עסק המסוגלים לשכפל מפתחות עם אימובילייזר מבלי להתחבר לרכב, אך במקרה של גניבה, לא ניתן יהיה לנטרל את המפתח המשוכפל ולהוציא אותו מזיכרון ההרשאות של המערכת.לאור זאת, לפני שניגשים לאיש המקצוע ומזמינים שכפול מפתחות לרכב, חשוב לוודא מראש כי מדובר בעסק המחזיק בידע ובציוד הדרושים לביצוע שכפול מפתחות מלא, בהתאם לדרוש.

שכפול מפתחות זו עבודה למומחים

חברת פריצת דרך בע"מ מספקת את כל שירותי המנעולנות לרבות שכפול מפתחות מקצועי לרכב, בדגש על שכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר. בין

היתר מספקת החברה שירותי שכפול מפתחות לרכבים מתוצרת יונדאי, דייהטסו, טויוטה, הונדה, סובארו, מאזדה, ניסן, מיצובישי, פולקסווגן, סיאט, סוזוקי, סיטרואן, שברולט, פורד, רנו ועוד.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750