שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

איך לבחור מערכות אזעקה לעסק?

כל עסק זקוק למערכת אזעקה שתייצר הרתעה ותמנע פריצות או גניבות. עם זאת, לא תמיד קל לבחור את המערכת המתאימה מבין הדגמים הקיימים. אז מה עושים? קוראים את המאמר הבא ומקבלים טיפים שיכולים לחסוך גם זמן וגם כסף

הדרך הכי טובה לבחור מערכת אזעקה לעסק היא להגדיר צרכים ומטרות. אפיון הצרכים והמטרות עוזר להתמקד בדגמים ספציפיים של מערכות, להשוות בין חיישנים ולמצוא את הפתרון המשתלם ביותר.

אם לדוגמא מעוניינים בהגנה בסיסית בלבד משיקולי תקציב, אפשר לתאם התקנת אזעקה לעסק עם חיישן רגיל. אבל אם מעוניינים להרחיב את ההגנה להתרעה מפני דליפות גז או אפילו הצפות מים – יש להביא בחשבון הוצאות מעט גבוהות יותר.

אזעקה לעסק כהשקעה משתלמת

מבחינת אזעקה לעסק מחיר יכול להיות השקעה משתלמת מאוד לטווח הארוך. נכון שבטווח הקצר משלמים על אזעקה לעסק וההוצאות עשויות להגיע לאלפי שקלים אם מדובר על מקום גדול או על מרחב שיש בו מספר גבוה של עמדות עבודה, אבל צריך לזכור שזה מייצר הרתעה ומונע פריצות או גניבות. כמו כן, אזעקה לעסק מורידה את עלויות הביטוח על התכולה. מהבחינה הזו, מדובר בהשקעה משתלמת שאין לה תחליף.

השוואת מחירים בין מערכות אזעקה

את ההשוואה בין דגמים שונים של מערכות אזעקה מבססים בין היתר על המחיר. קודם בודקים כמה תעלה המערכת, לאחר מכן מבררים מה העלויות המשוערות להתקנה ואז שואלים על תקופת אחריות. את רוב המידע האמין ניתן לקבל כיום דרך אתרי האינטרנט והרשתות החברתיות, אך אפשר גם ליצור קשר עם בעלי מקצוע ולהשיג אינפורמציה מהשטח.

בחירת מערכת אזעקה לפי אופי העבודה

אחת המטרות של אפיון מוקדם היא להשוות בין סוגים שונים של מערכות אזעקה לפי אופי העבודה המתבצעת בעסק או במשרד. אם לדוגמא העבודה במשרד היא מסביב לשעון ובמשך 24 שעות ביממה, כדאי לתת עדיפות למערכת שמאפשרת לנטרל בכל רגע נתון אזורים מסוימים ולהפעיל אזורים אחרים. אבל אם העבודה היא לשעות מוגדרות בלבד, ניתן להסתפק במערכת אזעקה בסיסית שפועלת לפי תכנית אוטומטית.

לא לשכוח להסתכל על המוניטין של היצרן!

אחד ההיבטים המרכזיים בבחירת מערכות אזעקה מכל סוג הוא היצרן. ספציפית בבתי עסק, אין מקום לטעויות כי יצרן לא מספיק אמין שמשווק מערכת אזעקה לא מספיק טובה עלול לגרום נזקים בלתי הפיכים. בשביל למנוע את הנזקים האלה מראש, מעניקים עדיפות ליצרן שיש עליו המלצות. בסקטור העסקי, אפשר לקבל המלצות מקולגות או עובדים. לשם השוואה, בסקטור הפרטי מקבלים המלצות על מערכות אזעקה משכנים, חברים ומשפחה.

בחירת אזעקה לפי רמת הסיכון

אי אפשר לדבר על האופן שבו בוחרים מערכת או מתאמים התקנת אזעקה לעסק בלי להזכיר את ההבדלים בין רמות סיכון שונות. ככל שרמת הסיכון עולה מבחינת הסיכוי לכך שאנשים ירצו לפרוץ לבית עסק מסוים, כך גדלה החשיבות של בחירת מערכת אזעקה משוכללת. ברוב המקרים, סיכון גבוה קיים למשל בבתי עסק שמחזיקים ציוד יקר ערך: חנויות תכשיטים, חברות מודיעין וכן הלאה.

מה לגבי תחזוקה של מערכת אזעקה?

כדאי לבחור מערכות אזעקה לעסק שדורשות מינימום תחזוקה. יש להביא בחשבון שבניגוד לבתים פרטיים, כל יום שבו האזעקה לא עובדת או שצריך לתקן אותה בא בחשבון בהכרח על הפעילות של העסק ועל היכולת שלו לקבל קהל ולייצר הכנסות. לכן כדאי לשאול מראש מה נדרש מבחינת תחזוקה ולהעדיף מערכת אמינה שיש עליה המלצות גם מבעלי עסקים.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750