שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

איזו כספת מומלצת לבית?

לא כל כספת מותאמת לשימוש ביתי וצריך להשוות בין הדגמים לפי כמה שיותר פרמטרים אובייקטיביים. במאמר הבא נסביר לאיזה גורמים כדאי להתייחס ועם מי אפשר להתייעץ בכל מקרה של דילמה או התלבטות

כספת ביתית משפרת את תחושת הביטחון האישי. היא מגנה פיזית על כל סוגי המסמכים הרגישים, ניתן להיעזר בה כדי לשמור על כסף מזומן והיא רלוונטית כמובן גם עבור תכשיטים וחפצים יקרי ערך. את הכספת ניתן להתקין בבית בהשקעה חד פעמית בלבד, תוך כדי שהיא משביחה את ערך הנכס והופכת אותו לאטרקטיבי יותר גם לקראת מכירה או השכרה.

השאלה המתבקשת היא איך בוחרים את הכספת הכי מתאימה עבור שימוש ביתי ופרטי. מטבע הדברים, יש הבדל בין כספת לבין לבית כספת למשרד וגם אופי השימוש בה יחסית שונה. עם זאת, מומלץ בכל זאת להתמקד בכמה פרמטרים אובייקטיביים שיכולים לעשות סדר בתחום.

כך תדעו איזו כספת הכי מתאימה לכם

הנה הפרמטרים שאליהם כדאי להתייחס אם רוצים להשוות בין סוגים שונים של כספות ולקבל החלטה מושכלת ומבוססת:

א. סוג הנעילה – ההבדל העיקרי הוא בין כספת עם מפתח לבין כספת עם נעילה משולבת. כספת עם מפתח נחשבת משתלמת יותר, אך כספת עם נעילה משולבת ידועה כאמינה כי קשה מאוד לפרוץ אותה. בשביל להכריע לגבי סוג הנעילה, צריך להחליט איזה ציוד בדיוק עומדים לאחסן בכספת.

ב. מידות – המידות של הכספת משפיעות גם על המחיר וגם על ההתקנה. בשביל להתאים את הכספת לשימוש ביתי, כדאי להשוות בין הדגמים על פי כמה שיותר פרמטרים אובייקטיביים ולפי המפרט המתואר על ידי היצרן. ברוב המקרים, המידות יופיעו במפורש במפרט המלא ולכן כדאי להיעזר בהן.

ג. כספות מכאניות או דיגיטליות – או דרך להשוות בין סוגים שונים של כספות ביתיות היא להתמקד במאפיינים של מנגנון ההפעלה והנעילה. באופן גס, רואים למשל את ההבדל בין כספות מכאניות לבין כספיות דיגיטליות. גם כאן, כספות מכאניות נחשבות אמינות וקלות לתחזוקה – בעוד כספות דיגיטליות יכולות להיות נוחות יותר עבור מי שמחפשים תכונות מיוחדות.

ד. תקציב – אי אפשר לבחור את הכספת המתאימה לבית ולמשפחה בלי להגדיר את מסגרת התקציב. חשוב להגדיר את התקציב כמה שיותר מוקדם, כי זה יכול לשמש בתור כלי לסינון גס בין האפשרויות שעל הפרק.

ה. מיקום הכספת – היתרון של התייעצות עם בעלי מקצוע בא לידי ביטוי בכך שהם בדרך כלל מפנים את תשומת הלב שלנו לשיקולים שלא חשבנו עליהם. אחד השיקולים הללו בכספת ביתית לדוגמא הוא המיקום, כי ניתן או לקבע את הכספת לקיר בשתי דפנות או להסליק אותה לגמרי ולהשתמש בדופן כפולה של ארון.

האם יש טעם לקבל המלצות?

המלצות של חברים, קרובים ובני משפחה שבחרו בעצמם כספת ביתית בהחלט יכולות לסייע לקבל החלטה טובה ומבוססת. מנגד, יש לזכור שלא תמיד הצרכים של אחרים דומים לצרכים ולדרישות שלנו.

פריצת דרך ידאגו לך לכספת טובה יותר

השוואה בין סוגים שונים של כספות מחייבת התייעצות עם בעלי מקצוע. אם חשוב לך לבחור את הכספת הכי טובה בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב, המומחים של פריצת דרך כאן עבורך. התייעצות איתנו תחסוך עבורך זמן ודאגות.

אנו מכירים היטב את ההבדלים בין כל הסוגים השונים של הכספות, לכן קל לנו יותר להמליץ על מה שמתאים ספציפית בשבילך. לאחר מכן, נוכל גם לתאם שירות מקצועי ומשתלם להתקנת כספות. נשמח לעמוד לרשותך בהקדם!

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750