שרותי שכפול

משווק
מורשה

4.77
29 חוות דעת
 

התקשרו עכשיו

איזה מצלמות אבטחה הכי טובות לבית

בשביל לדעת איזה מצלמות אבטחה הכי טובות לבית או לדירה שלנו, אנחנו צריכים להכיר את ההבדלים בין הדגמים הקיימים כיום בשוק. אז איך משווים בין סוגי מצלמות וכמה יעלה לנו להתקין אותן? הנה כל התשובות

מצלמות אבטחה הן מזמן לא פריבילגיה של בעלי בתים גדולים בלבד. רבים שואלים את עצמם כיום איזה מצלמות אבטחה הכי טובות לבית שלהם, כי הם מבינים את היתרונות שלהן גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

בין היתר, מצלמות אבטחה מייצרות תחושת ביטחון וכך משפרות את איכות החיים של כל בני המשפחה. בהמשך, אותן מצלמות בדיוק משביחות את ערך הנכס והופכות אותו לאטרקטיבי יותר במעמד המכירה או ההשכרה. אבל כדי ליהנות מהיתרונות האלה, צריך לדעת איזה מצלמות אבטחה הכי טובות לבית ומה הדגמים הקיימים כיום.

אילו מצלמות קיימות כיום בשוק?

אי אפשר לענות בצורה חד משמעית על השאלה איזה מצלמות אבטחה הכי טובות לבית, כי יש המון דגמים ודרישות שונות. אם רוצים להתקין מצלמת אבטחה, צריך להחליט מה בדיוק מטרות השימוש בה: לצלם רק את חלל הפנים של הבית כאשר יוצאים לחופשה, לתעד גם את המתרחש בגינה או לייצר הרתעה מפני פורצים.

בשלב הבא, נכנסים אל עובי הקורה ועונים על השאלה איזה מצלמות אבטחה הכי טובות לבית לפי הדגמים הזמינים והרלוונטיים עבורנו. הנה למשל כמה סוגי מצלמות שקיימות כיום בשוק ומתוכם אפשר לבחור:

א. מצלמות אנלוגיות – הפתרון הקלאסי של מצלמות אבטחה לבית הוא מערכת אנלוגית. אלו מצלמות אבטחה בסיסיות שיכולות להתאים גם לבתים פרטיים וצמודי קרקע וגם לדירות בבנייני מגורים משותפים, כי הן נחשבות יעילות ואמינות למשך זמן רב.

ב. מצלמות IP – מצלמות דיגיטליות שמחוברות לרשת האינטרנט מקבלות כתובת IP משלהן. המשמעות היא שניתן לגשת לאחר מכן אל הכתובת הזו על מנת לצפות במצלמה, מכל מקום ובכל זמן. מצלמות IP אמנם מקלות על התפעול, אך יש לקחת בחשבון שההתקנה שלהן מעט יקרה ביחס למצלמות אנלוגיות.

ג. מצלמות דמה – מצלמה זולה שלא באמת מתעדת את המתרחש אבל כן מייצרת הרתעה יכולה לחסוך בהוצאות עבור משק הבית. כאן מדובר כמובן על מצלמות דמה, שאותן מתקינים באזורים אסטרטגיים ובמיקומים בולטים. עם זאת, יש לקחת בחשבון שרוב מצלמות הדמה מזוהות בקלות על ידי פורצים ולכן האפקטיביות שלהן מוגבלת.

אנו כאן בשביל הבית שלך

התייעצות עם המומחים של פריצת דרך תעזור לך להבין טוב יותר איזה מצלמות הכי נכונות עבורך. אנו מבינים שיש המון אפשרויות על הפרק ולכן אולי לא קל לך לבחור, לכן אנו מוכנים להעמיד לרשותך שנים רבות של ניסיון והיכרות עם התחום. כעת, כל שנותר הוא ליצור עמנו קשר בצורה מסודרת ויעילה.

צור קשר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
09-9508750