שכפול שלטים לרכב

 

שלטי הרכב שלנו הם מרכיב שחשוב שיהיה לנו גיבוי אליו וכדאי מאוד לשכפל

 
 
בעבר, את הרכבים שלנו היינו פותחים דרך הכנסה של המפתח בחור המנעול ומנגנון נעילה אוטומטי שהיה קשור לכך. כיום, המצב הזה כבר השתנה בצורה מהותית, ומפתח הרכב עצמו מהווה אך ורק גיבוי. כיום, שלט הרכב שלנו הוא זה שפותח ונועל אותו, והוא גם במקרים רבים זה שמסתנכרן עם מערכת האזעקה ומאפשר לנו בכלל להכניס את הקוד שמנטרל אותה. למעשה, במקרים רבים תהיה לנו בעיה אמיתית להניע את הרכב ולנסוע בו בלי שלט הרכב שלנו, ובהתחשב ברגישותו וחשיבותו הגדולים, ברור מדוע אנחנו צריכים לבצע שכפול שלטים לרכב ולהחזיק גיבוי של שלט הרכב בבית שלנו, עם בני המשפחה ועם כל מי שמשתמש ברכב על בסיס קבוע. כעת, נבין איך עושים זאת.
 

שכפול שלטים לרכב דרך שירות המנעולנות המקצועי והאיכותי של פריצת דרך

 
 
  • איך משכפלים שלטים? מרבית שלטי הרכב המודרניים מבוססים על טכנולוגיית אימובילייזר, ובכדי לשכפל אותם יש צורך בהתחברות למערכת האימובילייזר ברכב עצמו. במצב שכזה, רק שירות של מנעולן בעל המכשור הטכנולוגי המתקדם שיודע לסנכרן את מוח הרכב שלכם אליו הוא שירות שבכלל יהיה מסוגל לבצע שכפול שלטים לרכב עבורכם. השירות של פריצת דרך הוא בדיוק השירות הזה.

  • בשגרה ובחירום – אצלנו בפריצת דרך מבינים היטב את הרגישות שיכולה להיות לתהליך שכפול שלטי הרכב, ואת הדחיפות שבה אתם עשויים להזדקק לשירות זה (במידה וננעלתם מחוץ לרכב, למשל).
 
 
 
שכפול שלטים לרכב
 
 
 
 
אנחנו מציעים לכם שירות מקיף שכולל פריצה לרכב שלכם במידת הצורך, שכפול או החלפה של מנגנון הפתיחה האוטומטי של הרכב ושכפול שלטים לרכב בכמות שנחוצה לכם עם המכשור הטכנולוגי המתקדם והאיכותי ביותר בתחום.
 

פריצת דרך – מספקים לכם את כלל שירותי המנעולנות להם תוכלו להזדקק בשגרה ובמצבי חירום

 
השירות של פריצת דרך הוא השירות האיכותי מסוגו שתוכלו למצוא, ואם אתם זקוקים לשירות של שכפול שלטים לרכב, כמו גם לכל שירות אחר של מנעולן שרק תוכלו להזדקק לו – דעו שיש לכם למי לפנות בכל עת ובכל תנאי, ותקבלו את השירות האיכותי ביותר שניתן לקבל.


חייגו 073-7817945 ואנחנו בדרך אליכם.