שכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר

 
 

איך מבצעים שכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר?

 
שכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר ניתן לבצע באחת מהדרכים הבאות:
 
 
  • קידוד מפתח מקורי – ישנם מפתחות מקוריים שניתן לקודד אותם ולהתאים את האימובילייזר שלהם לרכב רק באמצעות מחשב מיוחד המתחבר לרכב. זוהי צורת השכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר האמינה ביותר שישנה מכיוון שאם המפתח של הרכב הלך לאיבוד ולא נמצא ברגע השכפול, המערכת מוציאה אותו החוצה. המשמעות היא שגם אם האדם שגנב את המפתח ינסה לעשות בו שימוש בעתיד, לא ניתן יהיה לפתוח באמצעותו את הרכב

  • On board – בשיטה זו משכפלים את המפתח המקורי באמצעות מחשב הממוקם בבית העסק לשכפול המפתחות, מבלי להתחבר לרכב עצמו. החיסרון המרכזי של שיטה זו הוא שהמפתחות שאבדו לא יימחקו מהמערכת המותקנת ברכב.
 
 
 
שכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר
 
 
 
 
מדי שנה אנחנו נחשפים לחידושים מרתקים בתחום אבטחת הרכב, שכל מטרתם היא להגן על הרכבים מפני פריצות וגניבות. החידושים השונים, או לכל הפחות המוצלחים שבהם, הופכים במהירות גבוהה מאוד לסטנדרט בתחום. לפעמים אפילו קשה לדמיין שעד לפני זמן לא רב כל כך, קודנים או אימובילייזרים לא היו בסביבה. כיום, לעומת זאת, כמעט כל המפתחות של הרכבים החדשים מגיעים עם אימובילייזר מובנה.
 
למרות שהמפתחות החדשים הופכים את החיים שלנו ליותר מוגנים ואת שנת הלילה שלנו לערבה יותר, שכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר הוא משימה לא פשוטה שלא כל מנעולן מסוגל להתמודד עמה. אז התשובה לשאלה האם אימובילייזר מגביל את מלאכת שכפול המפתחות, היא כן. אך האם מדובר במשימה בלתי אפשרית? כמובן שלא.
 

האם כל מנעולן מסוגל לשכפל מפתחות לרכב עם אימובילייזר?

 
אמנם ישנם מנעולנים וחברות הפועלות בתחום המנעולנות המסוגלים לשכפל מפתחות עם אימובילייזר, אך מאחר שמדובר במלאכה הדורשת ציוד ייעודי ומיומנות מיוחדת, רוב הגופים ואנשי המקצוע הפועלים בתחום, לא מספקים את השירות המיוחד הזה. לכן חשוב ביותר לברר מראש האם אנשי המקצוע שיצרתם עמם קשר, אכן מספקים שירותי שכפול מפתחות לרכב עם אימובילייזר או לא.
 
לקבלת פרטים נוספים על שכפול מפתחות לרכב, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת פריצת דרך בטלפון מספר 073-7817945.