שירותי כספות

 
מחפשים מקום בטוח לאחסון חפצים יקרי ערך? כספת בבית יכולה להיות פתרון מעולה עבורכם. כספת אינה רק חלל אחסון בטוח שניתן למצוא בבנק - כמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו כיום להחזיק כספת בבית לאחסון חפצים יקרים או בעלי ערך רגשי. "פריצת דרך" מספקת לכם שירותי כספות שונים, לרבות מכירת כספות מסוגים שונים, פריצת כספות ועוד.
 
 

שומרים על חפצי הערך שלכם

 
 
ישנם מקרים רבים בהם שכפול מפתחות לבית משתלם לכם. שכפול מפתחות מאפשר נוחות רבה יותר בלא מעט מצבים, והנה כמה מקרים כאלו:

אובדן מפתח – בכדי למנוע את עוגמת נפש בהזמנת פורץ והחלפת המנעול, הפתרון הנוח והיעיל ביותר הוא לשמור מפתח רזרבי במקום מסוים שאתם מכירים ושיהיה נגיש ולהשתמש בו במקרה של אובדן המפתח המקורי. למשל שמירת מפתח אצל השכנים.

לאפשר לכל בני המשפחה גישה לבית בכל זמן – אם במשפחה שלכם לא תמיד יש מישהו בבית, חשוב שלכל אחד יהיה מפתח. זאת בכדי שיוכל להיכנס ולצאת מתי שנוח לו, ולא להיות תלוי בבעל המפתח.

פתיחת כספת חסרת בעלים – ישנם מקרים רבים שבהם כספת נותרת חסרת בעלים. לדוגמה, כאשר אדם נפטר ומעוניינים לחלק את תכולת הכספת כירושה. במצב זה, הזמנת פורץ כספות מקצועי תפתור את הבעיה.
 
 
 
שירותי כספות
 
 
 
 
 
"פריצת דרך" היא חברה ותיקה בתחום שירותי הכספות, משירותי פריצה ועד מכירת כספות. אצלנו תוכלו למצוא כספות מסוגים שונים ולמטרות שונות, כאשר תחושת הביטחון שלכם, המקצועיות והאמינות הן מעל הכול. אנו לא מתפשרים על איכות: כל הכספות שלנו עומדות בכל תקני האיכות ומציעות עמידות גבוהה מפני פריצות והגנה מלאה על החפצים שלכם.


 

שירותי כספות לכל צורך

 
כאשר אתם בוחרים בחברת "פריצת דרך" אתם מקבלים מוצר איכותי ואמין, כספות עם אחריות וכן שירותי פריצת כספות. אם אתם מעוניינים לרכוש כספת, להזמין פורצי כספות או פשוט רוצים לקבל מידע נוסף, התקשרו למספר 073-7817945 או השאירו פרטים באתר ונשוב אליכם.