קידוד שלטים לרכב

 
 
ישנם בעלי רכבים רבים שלא מתמצאים בהבדלים המהותיים בין שתי פעולות שונות – קידוד שלטים לרכב ושכפול שלטים לרכב. במאמר שלפניכם נפרט אודות ההבדלים החשובים בין שתי הפעולות וכן נפרט אודות ההיבטים החוקיים והמקצועיים של נושא זה.
 
 
חייגו 073-7817945 ופריצת דרך כבר בדרך אליכם.
 

מהו ההבדל בין קידוד שלטים לרכב לבין שכפול שלטים לרכב?

 
 
שכפול של שלט לרכב הוא תהליך שבו למעשה מייצרים לשלט המקורי אח תאום. על מנת לשכפל את השלט אין צורך להתחבר למערכת האבטחה המותקנת ברכב עצמו, שכן כל התהליך מבוצע על ידי מחשב ייעודי לשכפול שלטים הממוקם בבית העסק לשכפול מפתחות. כל מה שצריך זה רק את השלט המקורי, שלט בתול תואם ומעט ידע ומיומנות. רוב החנויות המספקות שירותי שכפול שלטים לרכב מחזיקות במלאי דגמים שונים של שלטים בתולים הניתנים לתכנות.
 

כיצד ניתן להבטיח שמדובר בפורץ אמין במיוחד?

 
 
 
שכפול שלטים לרכב
 
 
 
 
 
 
קידוד שלטים לרכב, לעומת זאת, מחייב התחברות באמצעות מחשב ייעודי למערכת האבטחה המותקנת ברכב עצמו. בתהליך הקידוד אנחנו בעצם אומרים למערכת המותקנת ברכב שמעתה ישנו מספר סידורי נוסף שהיא צריכה לאשר אותו ולפעול לפי הפקודות שלו. קידוד שלט חדש לרכב יאפשר לכם לנטרל את השלט המקורי, כך שאם בעתיד ינסה מאן דהו לעשות בו שימוש, הרכב לא יגיב אליו כלל.
 
חשוב לדעת כי ישנם שלטים לרכב שפשוט לא ניתן לשכפל אלא רק לקודד מול הרכב בלבד כמו, לדוגמה, שלט פוינטר לאזעקה לרכב, שלט יונדאי DX, שלט קוברה קוד, שלט ספרטוטק ועוד.
 

אישור מיוחד לקידוד שלטים לרכב

 
באופן עקרוני, כל בעל מקצוע המחזיק בציוד המתאים ובידע הדרוש לנושא, יכול לקודד שלטים לרכבים. עם זאת, על מנת לעשות זאת בצורה חוקית ומוסדרת, על איש המקצוע לעבור הכשרה מתאימה ולקבל את אישור יצרנית הרכב לבצע את העבודה. חשוב להבין כי שכפול שלטים לרכב לא מקצועי עלול לגרום לחסימה של המערכת ולהצריך עבודות נוספות שעלותן לא נמוכה כלל.
 
לקבלת פרטים נוספים על קידוד שלטים לרכב, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת פריצת דרך בטלפון מספר 073-7817945.