מצלמות אבטחה

 
 
התקנת מצלמות אבטחה הפכה לפעולה נפוצה ביותר לא רק בבתי עסק אלא אף בבתים פרטיים רבים. השימוש סובב סביב הצורך לאבטח ולמנוע פריצות והשני, על מנת לעקוב אחר המתרחש בתוך המתחם (מעקב אחר המטפלת/העוזרת, נותני השירותים וכו'). בשורות הבאות נתאר באופן כללי את תהליך ההתקנה ונסקור את הקווים המנחים של אנשי המקצוע בתחום.
 

התקנת מצלמות אבטחה – אילו אפשרויות עומדות בפניכם?

 
בחירת סוג מצלמות האבטחה שמורה בעיקר לאנשי המקצוע שילוו אתכם, כמובן בתיאום ציפיות מלא. ישנם סוגים רבים של מצלמות אבטחה שנבדלות אלו מאלו ע"פ מספר מאפיינים וביניהם :
 
 
  • נסתרות לעומת גלויות – מצלמות אבטחה גלויות נועדו לשמש כאלמנט הרתעה ואילו מצלמות נסתרות נועדו
    "לתפוס על חם".
  • מצלמות קוויות לעומת מצלמות רשת (IP) – מצלמות קוויות מחייבות חיווט סגור ואילו מצלמות רשת יכולות לעבור התקנה באופן חופשי ללא תלות בחוטים. יש לציין כי מצלמות ה- IP תלויות ברשת האינטרנט ואילו המצלמות הקוויות פועלות במעגל סגור.
  • אור ולילה – ישנן מצלמות אבטחה שבאמצעות טכנולוגיית אינפרא-אדום (IR) מסוגלות לספק תמונה ברורה יחסית גם בשעות הלילה וכאלו שנועדו לצלם אך ורק באור יום.
 
 
 
התקנת מצלמות אבטחה
 
 
 
 

מיקום המצלמות וסוג ההקלטה

 
לאחר שבחרתם בסוג המצלמה, הדבר הבא שיש לחשוב עליו הוא מיקום המצלמות. על המצלמות לספק את התמונה הרחבה ביותר של כל הנקודות החשובות בבית או בעסק לרבות הכניסה, המבואות, החצר ו- "הפינות המתות". כמובן שכל תהליך התקנת מצלמות אבטחה תלוי בצורך של בעלי המקום ואחר מי או מה בדיוק הם מעוניינים לעקוב? בהתאם לזאת מוחלט היכן המיקום האפקטיבי ביותר להצבת המצלמות. את ההתקנה ניתן לבצע בתוך הבית, מחוץ לבית ואפילו בכלי הרכב. ישנה חשיבות רבה גם לקביעת סוג המכשיר שמקליט את מה שקלטו המצלמות בהתאמה מלאה לנוחות המשתמש. ניתן לבחור בין מצלמות שמקליטות על גבי התקנים מובנים לבין מצלמות שמעבירות את המידע למקודד ולאחסון במחשב, לעיתים אף במחשב מרוחק אם מדובר במצלמות IP.
 
לאחר שנבחרו המיקומים למצלמות האבטחה והסוגים שלהן, נותרה פעולת ההתקנה עצמה. ההתקנה צריכה להתחשב בצרכי הפונקציונליות אך גם בעיצוב, כך שלא ייגרם נזק אסתטי לחדרים בהם הן מותקנות. במידה ומדובר בחיבורים קוויים, על החוטים להיות מוסתרים ככל האפשר. חברת "פריצת דרך" מציעה לכם ליווי מלא לאורך כל התהליך, החל משלב התכנון ועד ההתקנה עצמה.


לפרטים נוספים צרו עימנו קשר במספר 073-7817945
והחזירו את השקט הנפשי בחזרה לחייכם באמצעות התקנת מצלמות אבטחה מתקדמות ביותר.