חותמות לעסק מחיר

 

כל בית עסק זקוק לחותמת רשמית שיכולה לשמש אותו לטובת סוגים שונים של מסמכים, ניירת וטפסים. עם זאת, המחיר של החותמת אינו קבוע אלא מושפע מפרמטרים רבים. בנוסף, כדאי מלכתחילה לתת עדיפות לחותמת שמיוצרת על ידי חברה מקצועית ואמינה

חותמת ממלאת תפקיד קריטי בכל סוג של בית עסק בארץ ובעולם. למרות פעילות מקוונת רבה שהיא חלק בלתי נפרד מענפי המסחר, הקמעונאות והשירותים, יש עדיין צורך בחותמת פיזית.


 
בין היתר, חותמת של בית עסק הופכת כל סוג של מסמך לנייר רשמי ואף יכולה לשמש לטובת התנהלות מול עובדים, ספקים ורשויות המדינה. במקביל, חותמת לעסק היא דרך מעולה להוסיף נדבך מקצועי לסוגים שונים של ניירת וטפסים וכדי להשיג ערך שיווקי, תדמיתי ופרסומי.

השאלה המתבקשת היא מה בית עסק יכול לעשות על מנת להסיק חותמות במחיר הגיוני. מצד אחד, המחיר המקורי של חותמת לעסק אינו גבוה והוא רלוונטי גם לבתי עסק קטנים וגם לחברות גדולות. מצד שני, המחיר גם לא קבוע אלא דינאמי ומשתנה.

 

פרמטרים המשפיעים על המחיר

 
הנה למשל מספר גורמים שבהם אפשר להשתמש על מנת לקבוע בצורה מבוססת יותר את הטווח של חותמות לעסק מחיר ועלויות נלוות:

 
א. צורת החותמת – מבחינת צורה, ההבדל העיקרי הוא בין חותמת עגולה, מלבנית ומרובעת. ככל שצורת החותמת מיוחדת יותר, כך המחיר שלה יעלה.

ב. סוג החותמת – יש הבדל בין חותמת שעווה לבין חותמת דיו רגילה. חותמת שעווה היא מטבע הדברים יקרה יותר, אך היא לא מתאימה לכל מקום ולכל שימוש. מנגד, חותמת דיו יכולה להיות זולה ונגישה וניתן להשתמש בה גם בבתי עסק קטנים.

ג. גודל החותמת – גודל החותמת משפיע על חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לייצר את החותמת וכמובן גם על המחיר. ברוב המקרים, ההבדל הוא בין חותמת רגילה לבין חותמת קטנה או ענקית.

ד. מידע על החותמת – כל סוג של חותמת יכולה להכיל סוגים שונים של המידע. בשביל לייצר חותמת, מחליטים מראש האם לשלב עליה מידע בסיסי כגון פרטים אישיים בלבד – או להוסיף תאריכונים, מספרים או נומרוטורים אוטומטיים.

 

טווח מחירים מקובל לחותמות

 
חותמת עגולה בגודל סטנדרטי תעלה 60-150 ש"ח, אלא אם רוצים להוסיף פרטים מיוחדים ואז גם צריך לשלם תוספת של כמה עשרות שקלים. חותמת מלבנית תעלה 30-180 ש"ח והיא גם נחשבת לשכיחה ביותר, בעוד חותמת מרובעת תעלה 70-150 ש"ח. לשם השוואה, חותמת שעווה כבר תעלה 220-380 ש"ח והיא חיונית לבתי עסק בתחום המשפטים, עריכת דין וכן הלאה.

מלבד חותמת, יכול להיות שבית העסק שלך גם זקוק למנעולים ומערכות אבטחה מתקדמות. בדיוק בשביל זה הקמנו את פריצת דרך: הכתובת שלך לתיקון והחלפת מנעולים. נשמח לעמוד לרשותך בהקדם ובמחירים אטרקטיביים!

 
לקבלת פרטים נוספים על הזמנת חותמות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת פריצת דרך בטלפון מספר 073-7817945.
 
 
צרו קשר
 
 
* שם מלא
 
*
 
* טלפון
 
*
 
מייל
 
 
 
הערות: