התקנת מצלמות אבטחה לבית

 
 
בשנים האחרונות אנו עדים לשני תהליכים הקשורים זה לזה בצורה מהותית. הראשון הוא הצורך במיגון הבית, הדירה או העסק שעולה בהתמדה עקב עלייה ביכולותיהם של פושעי הרכוש והרצון של אנשים לחוש מוגנים יותר במרחב הפיזי שלהם, ומצד שני - ההתקדמות הטכנולוגית המרשימה בתחום אבטחת הבית, כאשר בהקשר זה נציין הפעם באופן מעמיק את השכלולים והיכולות של התקנת מצלמות אבטחה לבית.

שני תהליכים אלה יצרו מציאות שבה הביקוש למצלמות אבטחה לבית הולך וגדל, לצד הוזלת הציוד ושדרוג היכולות שלו. אך דווקא בגלל נקודות אלה, חשיבות המקצועיות והאמינות רק גדלה. לפניכם כל מה שחשוב לדעת לפני שמזמינים התקנת מצלמות אבטחה לבית.
 

דגשים לגבי הזמנת התקנת מצלמות במעגל סגור לבית

 
 
  • תעודת יושר - רצוי לוודא כי המתקין מחזיק בתעודת יושר מהמשטרה ושהוא פועל תחת אישור ורישיון. אנו בפריצת דרך פועלים באישור מלא של משטרת ישראל ובנוסף אנו חברים בארגון המנעולנים הישראלי.

  • ודאו שהמתקינים מנוסים ומקצועיים - התקנת מצלמות אבטחה לבית מחייבת ידע טכני מדויק במיוחד כדי שהמצלמות יספקו את מלוא היכולות שלהן ובאמת ישפרו את האבטחה שלכם ושל ביתכם. לפני ההתקנה יש לבצע סיור בשטח, לקבוע את תצורת המצלמות, את מספרן, את סוג המצלמות ושאר פרמטרים חשובים.
 
 
 
התקנת מצלמות אבטחה לבית
 
 
 
 
  • בדקו שהמתקינים אמינים ודיסקרטיים – תהליך התקנת מצלמות אבטחה בבית חושף למעשה את הבית במובנים מסוימים. לכן חשוב מאוד שהמתקינים יהיו מקצועיים, אך גם דיסקרטיים ואמינים ללא פשרות.

  • תשתיות טובות – ודאו שבתהליך ההתקנה נעשה שימוש רק בציוד המתאים והאיכותי ביותר ובתשתיות הטובות ביותר. כך מובטח לכם קצב העברת נתונים איכותי, אמינות, עמידות ואיכות בקליטת והקלטת אותות הווידאו והאודיו ובאופן כללי תפקוד שוטף אופטימלי של מערכת המצלמות.
 
כמובן שתהליך ההתקנה מגיע רק לאחר בחירה יעילה ומושכלת של מצלמות האבטחה המתאימות לכם ולתנאי השטח. יש מגוון עצום של טכנולוגיות, יכולות וכמובן טווחי מחיר וחשוב לעבוד עם גורם אמין, מקצועי ואיכותי שיספק לכם את התמונה המלאה, בשקיפות ותוך שמירה על האינטרסים שלכם בכל עת – בדיוק מה שאנו מציעים לכל לקוח בפריצת דרך!
 

השירות שמאפשר לכם לשון טוב בלילה

 
  • המצלמה יוצרת התרעה - קודם כל חשוב לזכור שבעצם המלאכה של התקנת מצלמות אבטחה לבית שאנו נבצע עבורכם, אתם מקבלים הגנה טובה יותר, עדו לפני שהמצלמות בכלל התחילו לעבוד! מדוע? כי כשאתם ממקמים את מצלמות האבטחה, גם מחוץ לבית אתם יוצרים מסר חזק מאד. אתם מסבירים לפורצים השונים שכדאי להם להתרחק מהמקום - ושפה השקיעו מאמצים ניכרים בניסיון לחבל במאמץ שלהם לפגוע בכם ובבית שלכם. לא מעט מהפורצים לא פרוצים לבית בפעם אחת. הם מתצפתים עליו ובודקים אותו. ברגע שהפורצים מזהים מערכת של מצלמות אבטחה, הם לרוב יעדיפו להמשיך הלאה למקום שהוא מוגן פחות, ובכך אתם הרווחתם.

  • מעקב אחרי מה שמתרחש בבית - ההיבט השני של השירות שלנו, הוא ביכולת שלנו לספק לכם שירות של התקנת מצלמות אבטחה לבית כדי שתעקבו אחרי מי שנמצא בתוך הבית בהיעדרכם. מי שמזמינים מחברת פריצת דרך את השירות הזה, הם לא פעם הורים לילדים קטנים, אשר נמצאים בבית יחד עם המטפלת שלהם. בעזרת המצלמות, אתם יכולים תמיד לעקוב אחרי מה שהמטפלת עושה, ולוודא שהיא מתנהלת היטב עם הילדים שלכם. לחלופין, אנשים יכולים להזמין את השירות גם עבור הוריהם הקשישים - וכך הם יכולים לעקוב אחרי המטפלים הסיעודיים ולוודא שהם מטפלים כיאה בקשישים.

  • מהן היכולות של המצלמות? - תלוי כמובן ברצון שלכם. לחברת פריצת דרך יש מגוון רחב מאד של דגמים אפשריים עובר מערכות של מצלמות אבטחה. כשאנו מספקים לכם שירותי התקנת מצלמות אבטחה לבית, אנחנו קודם כל יושבים יחד אתכם לתכנן את המערכת הזו - כולל חשיבה על מצלמות שיכולות לצלם בשעות החשוך, מצלמות לשליטה מרחוק, מצלמות עם יכולת תנועה, מצלמות דמה שתפקיד רק להרתיע, מצלמות ממוגנות נגד פגיעות, ועוד היבטים נוספים. כך אתם מקבלים את המערכת הטובה ביותר להגנה על הבית שלכם.
 

התקנת מצלמות אבטחה לבית זה פריצת דרך

 
רוצים שמערכת המצלמות שלכם תהיה יעילה לאורך זמן? מחפשים מתקין אמין ומקצועי?
התקשרו עכשיו לפריצת דרך ואתם בדרך לשירות התקנת מצלמות אבטחה לבית
שעושה את ההבדל – 073-7817945.