החלפת צילינדר

 
 
פרצו לכם לדירה?
עברתם לדירה חדשה?

אתם צריכים שירותי החלפת צילינדר של מומחים.
חייגו 073-7817945 והמנעולנים המוסמכים של פריצת דרך כבר בדרך אליכם.
 

מהו צילינדר?

 
צילינדר הוא לבו של המנעול, אותו חלק שאליו מכניסים את המפתח על מנת לפתוח או לסגור את הדלת. מנעול לא יכול לעבוד ללא צילינדר, ולכן, כשמדברים על החלפת מנעול, מדברים, בעצם, על החלפת צילינדר.
 

מתי צריך החלפת צילינדר?

 
בכל אחד מהמקרים הבאים:
 
 
  • מעבר דירה – על מנת להבטיח שרק לכם ולאנשים שאתם בוחרים יהיה מפתח לדירה, כדי שלא ייווצרו מצבים לא נעימים.
  • פריצה – אחת הסיבות השכיחות ביותר, לצערנו, לקיומו של הצורך בהחלפת צילינדר היא פריצה שמתרחשת לדירה. במקרה כזה, בין אם הפריצה בוצעה באמצעות עותק של מפתח והמנעול נשאר תקין ובין אם היא בוצעה באמצעות גרימת נזק למנעול – יש לבצע החלפת צילינדר, גם כדי שהפורצים לא יצליחו להיכנס לדירתכם בשנית, וגם כדי שתוכלו לנעול את הדלת כמו שצריך.
  • תקלה במנעול – לפעמים נגרם נזק לצילינדר בגלל שחיקה, מפתח שנשבר ומסיבות נוספות. במקרה כזה יש לבצע החלפה של הצילינדר, על מנת לאפשר לכם לסגור את הדלת ולנעול אותה כראוי.
 
 
 
החלפת צילינדר
 
 
 
 
 

מי יכול לבצע החלפת צילינדר?

 
באופן עקרוני, אם יש לכם צילינדר חדש, לאחר שתקבלו הדרכה ממנעולן מקצוען אתם יכולים לנסות לעשות זאת בעצמכם. אחרי הכול, מדובר בפעולה לא מאוד מורכבת, אלא אם מדובר במנעולים מתקדמים המצריכים שירותי מנעולן.

למרות זאת, על מנת לחסוך זמן ולהקטין את הסיכון לכך שייגרם נזק יותר גדול לא רק למנעול אלא לכל הדלת, מומלץ להזמין מנעולן מוסמך אשר יבצע את העבודה עבורכם, ויספק לכם אחריות מלאה על הצילינדר החדש שלכם.
 
 

פריצת דרך לשירותכם

 
 
פריצת דרך מספקת שירותי החלפת צילינדר הניתנים על ידי מנעולנים מוסמכים ומנוסים. המנעולנים שלנו יגיעו אליכם במהירות האפשרית עם צילינדר חדש המתאים לדלת שלכם, יבצעו את ההחלפה במהירות ויספקו לכם תעודת אחריות.

אנו מתחייבים לספק לכם שירות מקצועי ולהתקין בדלתכם צילינדר איכותי העומד בכל דרישות התקן.
 
להזמנת שירותי החלפת צילינדר מהמנעולנים המומחים של פריצת דרך
חייגו עכשיו 073-7817945 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.